Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

21. Cracovia Maraton i imprezy towarzyszące – wkrótce koniec zapisów online

Do dziś, 3 kwietnia trwają zapisy elektroniczne do 21. Cracovia Maratonu, Biegu Nocnego na 10 km, Cracovia Maratonu na Rolkach, 17. Mini Cracovia Maratonu im. Piotra Gładkiego o Puchar RMF Maxx oraz Czanieckiego Cracovia Walkathonu.

Fot. Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie

Na liście startowej 21. Cracovia Maratonu jest już zapisanych ponad 6 tysięcy zawodników, do Biegu Nocnego na 10 km zgłosiło się ponad 3,5 tysiąca osób, do 17. Mini Cracovia Maratonu im. Piotra Gładkiego o Puchar RMF Maxx blisko 500, Cracovia Maratonu na Rolkach – 330, a Czanieckiego Cracovia Walkathonu – ponad 200. Do każdej z imprez można się jeszcze zarejestrować online do dziś, 3 kwietnia. Do tego dnia obowiązuje niższa opłata startowa.

Po tym terminie, w przypadku niewyczerpania limitów startujących, zapisać będzie się można w biurze zawodów. Dla chętnych do startu w 21. Cracovia Maratonie taka opcja będzie dostępna 12 i 13 kwietnia, a do pozostałych imprez wyłącznie w piątek, 12 kwietnia.

Również do 3 kwietnia istnieje możliwość przeniesienia opłaty startowej na innego zawodnika. Szczegółowa instrukcja cesji opłaty jest opisana w regulaminach maratonu oraz imprez towarzyszących.

Natomiast do 11 kwietnia zarejestrowani zawodnicy mogą uzupełnić w swoim profilu dane pełnomocnika, który odbierze ich pakiet startowy. Po zamknięciu zapisów elektronicznych jest to możliwe poprzez opcję „edycja biletu” w systemie zgłoszeniowym.

Formularze rejestracyjne, regulaminy imprez oraz szczegółowe instrukcje odbioru pakietu startowego 21. Cracovia Maratonu dostępne są na stronie cracoviamaraton.pl.

Zachęcamy również do zapoznania się z Informatorem Biegacza, w którym znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące 21. Cracovia Maratonu i imprez towarzyszących.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Drobisz
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2024-03-29
Data aktualizacji: 2024-04-03
Powrót

Zobacz także

Znajdź