Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Justin Timberlake wystąpi w Krakowie

Justin Timberlake ogłosił długo oczekiwaną europejską odsłonę swojej światowej trasy koncertowej „The Forget Tomorrow World Tour”. Jednym z przystanków będzie TAURON Arena Kraków. Koncert w naszym mieście zaplanowano na 26 lipca!

Fot. TAURON Arena Kraków / materiały prasowe

Podczas krakowskiego koncertu artysta zaprezentuje swoje najnowsze utwory z nadchodzącego albumu „Everything I Thought It Was”, takie jak: „Selfish” czy najnowszy singiel „Drown”. Nie zabraknie również najpopularniejszych piosenek, które powstały w trakcie jego wieloletniej kariery.

Justin Timberlake jest wszechstronnie utalentowanym artystą i producentem muzycznym, a także autorem tekstów i aktorem. W swojej karierze sprzedał ponad 54 miliony albumów i 63 miliony singli na całym świecie, a także kolejne 70 milionów płyt jako główny wokalista *NSYNC. Justin zdobył dziesięć nagród Grammy w kategoriach pop, dance i R&B, w tym za udane albumy solowe „Man of the Woods”, „The 20/20 Experience”, „FutureSex/LoveSounds” i debiutancki album solowy „Justified” – a także za swój projekt z Jayem-Z. Zdobył ponad 23 miliardy odtworzeń na platformach streamingowych i cztery nagrody Emmy za pamiętne występy w „Saturday Night Live”. Na dużym ekranie użyczył swojego głosu w animowanym fenomenie DreamWorks „TROLLE” i „TROLLE 3” z 2023 roku. Jego przebój „Can't Stop the Feeling!” z tego filmu był nominowany do Oscara 2017 w kategorii „Najlepsza piosenka oryginalna”.

Przedsprzedaż odbywała się w dniach 28-29 lutego, natomiast dziś, 1 marca o godz. 10.00 ruszyła sprzedaż ogólna na stronach internetowych justintimberlake.com i livenation.pl.

Pełne informacje o trasie koncertowej można znaleźć na stronie justintimberlake.com.

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marta Müller-Reczek
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2024-02-23
Data aktualizacji: 2024-03-01
Powrót

Zobacz także

Znajdź