Komunikacja rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Roboty w Radwanowicach, tak kursuje linia nr 278

7 lutego rozpoczęła się rozbudowa ulicy 21 Lipca w Radwanowicach. Droga została zamknięta na odcinku od ul. Krzeszowickiej do pętli autobusowej. Linia aglomeracyjna nr 278 kursuje na trasach objazdowych z pominięciem pętli w Radwanowicach.

Fot. materiały prasowe/ ZTP

Trasa podstawowa „Bronowice Małe” – „Krzeszowice Dworzec Autobusowy”:

Kursy na tej trasie są wykonywane z pominięciem przystanku „Radwanowice Pętla”. Przystanek „Radwanowice Krzeszowicka” w kierunku Krakowa jest obsługiwany w tymczasowej lokalizacji – na ul. 21 Lipca, za skrzyżowaniem z ul. Krzeszowicką.

Trasa wariantowa „Bronowice Małe” – „Radwanowice Pętla”:

Kursy zostały skierowane na trasę zmienioną do przystanku „Rudawa Szkoła”:

  • Kursy z Krakowa: „Bronowice Małe” – ... – przystanek „Rudawa 21 Lipca”; Radwanowice: ul. 21 Lipca, ul. Krzeszowicka; Pisary: ul. Kasztanowa, ul. Pisarskiego, Rudawa: ul. Polaczka – „Rudawa Szkoła”
    • Na zmienionym odcinku trasy linia zatrzymuje się na przystankach: „Radwanowice Krzeszowicka”, „Pisary Dąbrówki”, „Pisary Kasztanowa”, „Pisary Spacerowa”, „Pisary Dwór”, „Pisary Akacjowa”, „Pisary Mleczna”, „Rudawa Szkoła”.
  • Kursy do Krakowa: „Rudawa Szkoła” – Rudawa: ul. Polaczka; Pisary: ul. Pisarskiego, ul. Kasztanowa; Radwanowice: ul. Krzeszowicka, ul. 21 Lipca, przystanek „Radwanowice Krzeszowicka”, Rudawa: ul. 21 Lipca, przystanek „Rudawa 21 Lipca” – ... – „Bronowice Małe”
    • Przystanek „Radwanowice Krzeszowicka” jest obsługiwany w tymczasowej lokalizacji – na ul. 21 Lipca, za skrzyżowaniem z ul. Krzeszowicką
    • Na zmienionym odcinku trasy linia zatrzymuje się na przystankach: „Rudawa Szkoła”, „Pisary Mleczna”, „Pisary Akacjowa”, „Pisary Dwór”, „Pisary Spacerowa”, „Pisary Kasztanowa”, „Pisary Dąbrówki”.

Trasa wariantowa „Rondo Ofiar Katynia” – „Krzeszowice Dworzec Autobusowy” (bez przejazdu przez Pisary i Radwanowice):

Kursy na tej trasie są wykonywane bez zmian.

Zamknięcie ul. 21 Lipca w Radwanowicach planowane jest na okres około trzech, czterech miesięcy.

Rozkład jazdy został zmieniony.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2024-02-06
Data aktualizacji: 2024-02-19
Powrót

Zobacz także

Znajdź