Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Śpiewaj z nami! Kolędowanie z krakowskimi chórami

Krakowskie chóry we współpracy z miastem i organizatorami jarmarku bożonarodzeniowego po raz kolejny zapraszają do wspólnego kolędowania. Wydarzenie odbędzie się już dziś, 23 grudnia, o godz. 17.00, na Rynku Głównym.

Fot. materiały prasowe

Podczas koncertu „Śpiewaj z nami! Kolędowanie z krakowskimi chórami” usłyszymy kolędy, które znamy, lubimy i pamiętamy jeszcze z dzieciństwa, te najbardziej ciepłe, melodyjne i piękne, zabrzmią ponownie w interpretacji krakowskich zespołów chóralnych.

Wspólne kolędowanie na krakowskim rynku to już coroczna tradycja, a akcja „Śpiewaj z nami! Kolędowanie z krakowskimi chórami” ma podwójny wymiar – jest okazją nie tylko do podtrzymania wspaniałej tradycji wspólnego kolędowania, ale również stanowi ukłon w stronę krakowskich zespołów chóralnych, które licznie i prężnie działają w naszym mieście.

W wydarzeniu wezmą udział: Chór Hejnał, Chór Absolwentów I LO w Krakowie Kanon, Stowarzyszenie Muzyczne Chór „Lutnia Krakowska”, Chór V Liceum Ogólnokształcącego im. Augusta Witkowskiego w Krakowie, Ars Cameralis, Chór kameralny Lege Artis, Chór (nie)śpiewających. Prowadzenie: Jakub Oczkowski.

Zapraszamy do wspólnego kolędowania. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Dodatkowe informacje na stronie wydarzenia na Facebooku.

śpiewaj z nami

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2023-12-18
Data aktualizacji: 2023-12-23
Powrót

Zobacz także

Znajdź