Nasze Miasto rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Konferencja poświęcona tematyce równości w organizacjach

Różnorodność, równość, inkluzywność w organizacjach i w pracy – to główne tematy międzynarodowej konferencji D&I Changemakers, która odbywa się w formie online do 7 grudnia. D&I Changemakers to już ósma edycja konferencji biznesowej w całości poświęconej tematyce DEI (diversity – różnorodność, equity – równość, inclusion – włączenie).

Fot. materiały prasowe

Tematem przewodnim tegorocznej konferencji jest „#DEI Jaki jest Twój smak?”. Organizatorzy zapraszają uczestników wydarzenia do przyjęcia perspektywy odkrywcy smaku DEI charakterystycznego dla ich organizacji oraz poznania rozwiązań i praktyk, które pomogą ludziom spotkać się przy symbolicznym stole.

Do udziału w konferencji zaproszeni są specjaliści zajmujący się DEI, przedstawiciele HR, ambasadorzy DEI, liderzy biznesu, ale także wszyscy, którzy chcieliby być bardziej świadomymi i skutecznymi w tym obszarze. Wszystkie wykłady prowadzone są w języku angielskim.

Miasto wspiera organizację tego wydarzenia, prezentując w wirtualnej strefie expo miejski program „Otwarty Kraków”.

Drugiego dnia konferencji, 7 grudnia o godz. 14.00, Nina Gabryś-Janowska, pełnomocniczka prezydenta miasta Krakowa ds. polityki równościowej opowie o Krakowie podczas prelekcji: „Beyond Company Walls: Kraków's Journey in Creating a D&I-Friendly Environment”.

Program konferencji znajduje się na stronie organizatora.

Rejestracja uczestników odbywa się elektronicznie na events.diversityhub.org.

pokaż metkę
Autor: Emilia Król
Osoba publikująca: Marcin Drobisz
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2023-11-30
Data aktualizacji: 2023-12-07
Powrót

Zobacz także

Znajdź