Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Andrzejki ze wzmocnioną komunikacją miejską

Ten weekend upłynie pod znakiem andrzejkowych zabaw. W związku ze zwiększonymi potrzebami przewozowymi w noc z 25 na 26 listopada czekają nas zmiany w kursowaniu poszczególnych nocnych linii autobusowych i tramwajowych.

Zarząd Transportu Publicznego w Krakowie
Fot. Zarząd Transportu Publicznego w Krakowie

Nocne linie tramwajowe:

  • nr 62 („Plac Centralny im. Ronalda Reagana” – „Czerwone Maki P+R”):
    • w noc z 25 na 26 listopada w związku z pracami serwisowymi na rondzie Czyżyńskim linia będzie zawieszona. W zamian będzie kursować nocna linia autobusowa nr 662, obsługiwana taborem o zwiększonej pojemności
  • nr 64 („Os. Piastów” – „Bronowice Małe”) – rozkład jazdy pozostanie bez zmian, do obsługi będzie kierowany tabor o zwiększonej pojemności
  • nr 69 („Nowy Bieżanów P+R” – „Krowodrza Górka P+R”) – rozkład jazdy pozostanie bez zmian, do obsługi będzie kierowany tabor o zwiększonej pojemności.

Nocne linie autobusowe:

  • nr 601 („Zajezdnia Nowa Huta” – „Mydlniki Wapiennik P+R) – w godz. 23.00–3.00 będzie kursować co 30 minut, w tym czasie linia nie będzie uczestniczyć w „zlotach” na przystanku „Teatr Słowackiego”
  • nr 608 („Os. Na Stoku” – „Pod Fortem”) – w związku z pracami serwisowymi w tunelach Trasy Łagiewnickiej będzie kursować po trasie zmienionej: „Os. Na Stoku” – ... – ul. Wadowicka, ul. Brożka, ul. Grota-Roweckiego, ul. Kobierzyńska, przystanek „Rostworowskiego” – ... – „Pod Fortem”. Szczegóły w osobnym komunikacie.
  • nr 611 („Czyżyny Dworzec” – „Chełmońskiego Pętla”) – w godz. 23.00–3.00 będzie kursować co 30 minut, w tym czasie linia nie będzie uczestniczyć w „zlotach” na przystanku „Teatr Słowackiego”.
pokaż metkę
Autor: Tomasz Róg
Osoba publikująca: Marta Müller-Reczek
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2023-11-20
Data aktualizacji: 2023-11-25
Powrót

Zobacz także

Znajdź