Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Dbaj o planetę wymieniając książki i rośliny

Co można zrobić z książkami, które znamy na pamięć i roślinami zalegającymi na parapetach? Wymienić je w Krakowskim Centrum Edukacji Klimatycznej! Już dziś 20 listopada, od godz. 17.00 do 19.00, zapraszamy wszystkich miłośników kwiatów i literatury na cykliczną wymianę!

Fot. Krakowskie Centrum Edukacji Klimatycznej

Wymiana w Krakowskim Centrum Edukacji Klimatycznej przy ul. Wielopole 17a jest okazją do spotkania innych pasjonatów roślin i książek, dzielenia się z nimi literackim inspiracjami oraz wskazówkami dotyczącymi pielęgnacji zieleni. To możliwość zrobienia czegoś dobrego dla naszej planety. Promowana jest idea recyklingu oraz dzielenia się zasobami.

Na wymianę można przynieść zarówno dorosłe rośliny, jak i sadzonki. Jedynym warunkiem jest to, aby nie miały żadnych chorób. Wydarzenie jest także szansą dla osób, które chcą oddać swoje rośliny, ale wolałyby nie wymieniać ich na nowe. Jak zapewniają organizatorzy akcji, wszystkie zielone skarby trafią w dobre ręce.

Podobne zasady dotyczą książek przyniesionych na wymianę – nie mogą być one zniszczone w stopniu uniemożliwiającym cieszenie się ich lekturą.

pokaż metkę
Autor: Katarzyna Misiewicz
Osoba publikująca: Marcin Drobisz
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2023-11-17
Data aktualizacji: 2023-11-20
Powrót

Zobacz także

Znajdź