Nasze Miasto rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

XVII edycja akcji społecznej „Podzielmy się ciepłem”

Trwa nabór do XVII edycji akcji społecznej „Podzielmy się ciepłem”. Jej celem jest wsparcie organizacji pozarządowych, które zajmują się pomocą osobom potrzebującym, m.in. ubogim, chorym, niepełnosprawnym, seniorom, kombatantom, osobom wykluczonym społecznie, będącym mieszkańcami Krakowa. Wnioski należy składać do dziś, 31 października.

Fot. materiały prasowe

Organizacje otrzymają dopłaty do zakupu ciepła sieciowego oraz ciepłej wody użytkowej dostarczanej z sieci Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej SA w Krakowie.

Warunkiem udziału w tej akcji jest posiadanie przez zgłaszaną organizację statusu klienta – odbiorcy Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej SA w Krakowie, oraz brak zaległych opłat za korzystanie z ciepła sieciowego i ciepłej wody użytkowej.

Jak złożyć wniosek

O wsparcie finansowe mogą ubiegać się organizacje pozarządowe, wypełniając formularz zgłoszeniowy (wersja doc i wersja pdf).

Podpisany wniosek należy dostarczyć do siedziby Wydziału Polityki Społecznej i Zdrowia UMK – ul. Jana Dekerta 24, 30-703 Kraków (sekretariat wydziału znajduje się na III piętrze), lub przesłać skan podpisanego wniosku na adres e-mailowy: sz.umk@um.krakow.pl, lub w formie elektronicznej – poprzez ePUAP.

Wnioski należy składać do dziś, 31 października.

Szczegółowe informacje dotyczące akcji i trwającego naboru wniosków można uzyskać w Wydziale Polityki Społecznej i Zdrowia UMK pod numerami telefonów: 12 616 52 71 lub 12 616 78 11.

Akcja społeczna „Podzielmy się ciepłem” jest realizowana przez Gminę Miejską Kraków przy współpracy z Krakowskim Holdingiem Komunalnym SA, Miejskim Przedsiębiorstwem Energetyki Cieplnej SA w Krakowie, PGE Energia Ciepła SA, CEZ Skawina SA.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Oliwia Stępień
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2023-10-17
Data aktualizacji: 2023-10-31
Powrót

Zobacz także

Znajdź