Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Zostań młodzieżowym liderem, zapisz się do Krakowskiej Akademii Samorządności

Jesteś uczniem ósmej klasy lub szkoły ponadpodstawowej? Interesujesz się sprawami miasta i chcesz rozwijać umiejętności społeczne? Chcesz zostać młodzieżowym liderem? Weź udział w Krakowskiej Akademii Samorządności. Zapisy trwają do dziś, 13 października.

Krakowska Akademia Samorządności to szkoła liderów młodzieżowych, dzięki której uczniowie zdobywają umiejętności społeczne oraz wiedzę wykorzystywaną do pracy w grupie, w samorządzie uczniowskim i w procesie budowania przywództwa.

Kim jest lider, zarządzanie zespołem, rozwiązywanie konfliktów, efektywny samorząd, budżet obywatelski, zakładanie fundacji i stowarzyszenia, przygotowanie wystąpień publicznych, cyberświat, rozwój miasta, planowanie budżetu miejskiego, interaktywna gra „Młodzi jako rajcy miejscy” – to zagadnienia, które będą poruszane podczas tegorocznej Krakowskiej Akademii Samorządności.

Szkolenia są bezpłatne. Cykl obejmuje osiem spotkań kursu podstawowego, które potrwają od października do czerwca, a także nieobligatoryjne zajęcia dodatkowe. Na zakończenie zajęć, podczas specjalnej gali, najwytrwalsi uczestnicy otrzymują dyplomy liderów młodzieżowych.

Inauguracja tegorocznej edycji Krakowskiej Akademii Samorządności odbędzie się 21 października. Dodatkowe informacje, link do zapisów, harmonogram i regulamin można znaleźć na stronie internetowej Młody Kraków.


Krakowska Akademia Samorządności jest projektem szkoleniowym realizowanym przez Urząd Miasta Krakowa w ramach programu aktywnego uczestnictwa młodzieży w życiu miasta „Młody Kraków 2.0”.

pokaż metkę
Autor: Anna Latocha
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2023-10-02
Data aktualizacji: 2023-10-13
Powrót

Zobacz także

Znajdź