Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Spędź aktywnie lato w mieście!

Trwają wakacje. Nie wszystkie dzieci wyjadą w tym czasie z miasta. Dla tych, które spędzają letnie miesiące lub ich część w Krakowie, miejskie instytucje – szkoły, domy i kluby kultury, muzea i ośrodki sportowe – przygotowały bogaty program zajęć.

Lato w mieście 2023
Fot. krakow.pl

Co roku krakowskie szkoły podstawowe organizują dla uczniów wypoczynek stacjonarny w ramach akcji „Lato w szkole”. W te wakacje z oferty przygotowanej przez 68 szkół podstawowych, w tym cztery specjalne, skorzysta prawie 9 tys. dzieci. Miasto przeznacza na tę akcję około 2 mln zł.

Bogaty program pełen inspirujących warsztatów, spacerów, ciekawych spotkań, sztuki, koncertów czy tańca przygotowały instytucje kultury. Każdy znajdzie coś dla siebie. Oczywiście najwięcej propozycji czeka na dzieci i młodzież.

Samorządowe młodzieżowe domy kultury i ośrodki sportowe również przygotowały szeroką ofertę zajęć na wakacje – dzieci i młodzież, które spędzą lato w mieście, będą mogły skorzystać z zajęć stałych, półkolonii i wyjazdów. Wśród propozycji są m.in. zajęcia muzyczne i taneczne, warsztaty plastyczne, teatralne czy dziennikarskie, wycieczki rekreacyjno-poznawcze po Krakowie, spotkania z ciekawymi gośćmi, półkolonie sportowe i wyjazdy na obozy.

Wejdź już teraz na stronę internetową krakow.pl/lato.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2023-06-15
Data aktualizacji: 2023-08-31
Powrót

Zobacz także

Znajdź