Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Igrzyska europejskie – zmiany w organizacji ruchu i komunikacji miejskiej

Od 21 czerwca do 2 lipca trwały igrzyska europejskie. W imieniu komitetu organizacyjnego przedstawiamy informacje na temat ograniczeń w ruchu oraz zmian w kursowaniu autobusów i tramwajów. Strefa Płatnego Parkowania funkcjonuje bez zmian.

Fot. Jan Graczyński

Zmiany w organizacji ruchu:

Ulica Bulwarowa

Do 4 lipca zamknięcie ul. Bulwarowej na odcinku od ul. Hanki Sawickiej do wysokości budynku Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego. Organizatorzy zwracają się z prośbą o zachowanie ostrożności, dostosowanie się do wprowadzonych zmian w organizacji ruchu oraz poleceń wydawanych przez funkcjonariuszy policji i służb porządkowych.

Ruch na zamkniętym odcinku ul. Bulwarowej (od ul. Hanki Sawickiej do bramy wjazdowej na stadion MOS) zostanie przywrócony 4 lipca po zakończeniu demontażu infrastruktury sportowej.

Wioska zawodnicza AGH (Miasteczko Studenckie AGH)

Do 4 lipca zamknięcie fragmentu ul. Reymonta na odcinku od wjazdu do nowej hali Wisły do skrzyżowania z ul. Piastowską, z zamknięciem wlotu ul. Chodowieckiego w ul. Reymonta.

Na ul. Piastowskiej zamknięcie pasa środkowego na odcinku od skrzyżowania ulic Nawojki, Piastowskiej i Armii Krajowej, do skrzyżowania ul. Piastowskiej i Reymonta.


Informacje na temat zmian w organizacji ruchu drogowego w innych miejscowościach województwa małopolskiego na stronie internetowej european-games.org.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2023-06-07
Data aktualizacji: 2023-07-03
Powrót

Zobacz także

Znajdź