Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Weekend w Krakowie, sprawdź co się będzie działo!

Za nami uroczyste otwarcie jarmarku wielkanocnego – największego wiosennego kiermaszu odbywającego się w naszym mieście. Niedziela to również możliwość odwiedzenia najnowszej wystawy w Muzeum Inżynierii i Techniki – „Miasto. Technoczułość”. A co jeszcze będzie się działo? Sprawdźcie!

Fot. Bogusław Świerzowski/ krakow.pl

Jarmark wielkanocny na Rynku Głównym

Od 1 kwietnia mieszkańców Krakowa oraz turyści mogą odwiedzić jarmark wielkanocny na Rynku Głównym.

Nowa wystawa stała w Muzeum Inżynierii i Techniki „Miasto. Technoczułość”

Muzeum Inżynierii i Techniki zaprasza na nową wystawę stałą. „Miasto. Technoczułość” to pierwsza w Polsce tak szeroka opowieść o rozwoju myśli inżynieryjnej, jej wpływie na przemiany miasta i życie jego mieszkańców.

Muzeum MOCAK zaprasza na pięć nowych wystaw

„Artyści z Krakowa. II Grupa Krakowska”, „Jesteście moi”, „Powrót do ceramiki”, „Hidźra – pomiędzy płciami”, „Działania w naturze” – to tytuły nowych wystaw w Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie, które od 30 marca można oglądać w MOCAK.

Krok za krokiem po Krakowie

Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana wspólnie z Dzielnicą I Stare Miasto zaprasza dzieci i dorosłych do udziału w cyklu bezpłatnych spacerów z przewodnikami „Krok za krokiem po Krakowie”. Projekt obejmuje wycieczki po mieście związane tematycznie m.in. z krakowską historią, architekturą oraz przyrodą. Spacery poprowadzą eksperci, pasjonaci, historycy i miłośnicy Krakowa. Projekt rozpoczął się w ten weekend.

Wiosenna odsłona KIERMASHu

Tym razem polscy (w szczególności lokalni) projektanci czekać będą na krakowskim Kazimierzu, w Starej Zajezdni. Wydarzenie odbywa się w dziś, 2 kwietnia, w godz. 11.00-18.00.


Przedświąteczny weekend ze wzmocnioną komunikacją miejską. Szczegóły tutaj.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Drobisz
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2023-03-31
Data aktualizacji: 2023-04-02
Powrót

Zobacz także

Znajdź