Kultura rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Spędź ferie zimowe w Symbiozie

Centrum Edukacji Ekologicznej „Symbioza” zaprasza na spędzenie czasu w leśnych progach w ramach „Zimowych ferii w Symbiozie 2023”. Po wzmożonym wysiłku w szkolnych ławkach czas na chwilę wytchnienia i relaksu w sercu Lasu Wolskiego. Przygotowano na ferie zimowe wiele ciekawych propozycji warsztatów, spacerów i wspólnego odkrywania tajników zimowej przyrody.

Fot. materiały prasowe

Warsztaty trwają do 11 lutego. W programie warsztaty ekologiczno-przyrodnicze, zwiedzanie ekspozycji stałej (sala dzienna) z edukatorem przyrodniczym, zwiedzanie ekspozycji stałej (sala nocna) z edukatorem przyrodniczym oraz zimowe spacery po Lesie Wolskim. Szczegółowe informacje na stronie internetowej CEE Symbioza tutaj.

Wszystkie aktywności w CEE „Symbioza” są przeznaczone dla dzieci od 5. roku życia. Rezerwacji terminu można dokonywać telefonicznie pod numerem: 12 201 88 40, od wtorku do soboty w godz. 8.00 do 16.00.

Dla aktywności odbywających się na zewnątrz apelujemy o odpowiedni dobór ciepłej odzieży i obuwia.

Centrum Edukacji Ekologicznej „Symbioza” ZZM, aleja Żubrowa 15. Dokładne informacje odnośnie lokalizacji i dojazdu można znaleźć tutaj.

pokaż metkę
Autor: Kamil Popiela
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2022-12-22
Data aktualizacji: 2023-02-10
Powrót

Zobacz także

Znajdź