Kultura rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Legendarny Recondite w Klubie Spotkań Poczta Główna

Dziś, 8 października, w ramach Patchlab Festivalu swój live-set zagra znany na całym świecie producent – Recondite, jedna z czołowych postaci tworzących współczesną muzykę elektroniczną. Tegoroczna edycja festiwalu to prace ponad 40 artystów z różnych stron świata: wystawy, performensy, koncerty audiowizualne, wydarzenia muzyczne, pokazy filmowe i modowe oraz panele dyskusyjne i warsztaty. Koncert niemieckiego artysty odbędzie się w przestrzeni Klubu Spotkań Poczta Główna.

Fot. Materiały prasowe

MOTYW Z SERIALU “Młody Papież” HBO

RECONDITE obecnie jeden z najbardziej wyrazistych producentów i live performerów na scenie, pozostający wiernym swoim inspiracjom, które często znajduje w naturze. Przez lata wypracował osobliwy dla siebie styl i trudno pomylić jego twórczość z kimkolwiek innym.

Można się spodziewać przestrzennej, głębokiej i sensualnej elektroniki w najlepszym wydaniu, charakteryzującej się linią melodyczną i z reguły dość mocną stopą. Producent posiada w swoim katalogu wiele świetnych wydawnictw, a jedno z nich, charakterystyczny utwór pt. „Levo”, był wykorzystywany jako motyw muzyczny w serialu HBO „Młody Papież”. Jego nagrania publikowane były przez Dystopian, Hotflush i Ghostly International, a najnowszy album Taum wydał już we własnej wytwórni Plangent.

Tego wieczoru zagra również mocna reprezentacja wrocławskiej sceny, czyli Vi i Spectribe z kolektywu SLAP oraz Diabot (Strikt).

O oprawę wizualną zadba Tomasz Gawroński (Tving Stage Design).

Przedsprzedaż biletów w Going. rozpoczęła się 7 października. W dniu imprezy bilety dostępne na bramce w cenie 60 zł.

TECHNOLOGIA I NATURA

W tym roku Festiwal Patchlab skupia się na roli technologii i sztuki cyfrowej w budowaniu świadomości ekologicznej i możliwych zmianach w relacji z naturą. Tytuł festiwalu – _econtinuum nawiązuje do relacji między nowymi technologiami („e-” jak elektronika) a naturą („eco-” to ekologia), z naciskiem na przyszłość („continuum”, czyli kontynuacja naszej współegzystencji).

Więcej informacji na Facebooku.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Drobisz
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2022-10-04
Data aktualizacji: 2022-10-08
Powrót

Zobacz także

Znajdź