Kultura rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Ostatnie spotkania z „Judy Garland” w Teatrze STU

Krakowski Teatr Scena STU zaprasza na „Judy Garland. Na końcu tęczy” w reżyserii Krzysztofa Jasińskiego z wybitną rolą Beaty Rybotyckiej jako tytułowej Judy. Spektake, który można zobaczyć jeszcze dziś, jest okazją do świętowania 25-lecia pracy artystycznej Jakuba Przebindowskiego, ale także pożegnaniem tego uwielbianego przez widzów tytułu.

Fot. Krakowski Teatr Scena STU / materiały prasowe

Akcja dramatu Quiltera rozgrywa się w 1968 roku w hotelu Ritz w Londynie. Śledzimy ostatnie burzliwe miesiące życia legendarnej Judy Garland. Wnikamy w jej życie prywatne, skomplikowany związek z piątym mężem Mickeyem Deansem (Robert Koszucki) i jej relację z oddanym akompaniatorem Anthonym Chapmanem (Jakub Przebindowski).

Beata Rybotycka, odtwórczyni roli Judy Garland, zaśpiewa ponadczasowe piosenki, do których polskie teksty napisał Jan Jakub Należyty, a zaaranżował je Krzysztof Herdzin.

Sztuka w reżyserii Krzysztofa Jasińskiego zapewnia wachlarz emocji opartych na autentycznej historii. Rewelacyjna kreacja Beaty Rybotyckiej dopina wszystko w doskonałą całość.

Judy Garland. Na końcu tęczy:

  • dziś, godz. 18.00
pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Drobisz
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2022-05-13
Data aktualizacji: 2022-05-22
Powrót

Zobacz także

Znajdź