Kultura rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Magiczny grudzień na Zgody 7

Ozdoby świąteczne, kule do kąpieli, kolczyki, aromatyczne świece miodowe, opowieści o pięknie ilustrowanej książce i kaligrafia na papierze czerpanym, a to wszystko okraszone muzyką Moniuszki – grudzień w Zgody 7 zapowiada się bardzo świątecznie i ekscytująco!

Zgody 7 banner
Fot. materiały prasowe

W programie zajęcia dla dzieci i dorosłych oraz neonowa gra terenowa dla wielbicieli (nocnych/mocnych) przygód. Wszystkie wydarzenia są bezpłatne, należy się jednak na nie zapisać. Grudzień w Zgody 7 organizowany jest przez Miasto Kraków, KBF, Cafe NOWA Księgarnia i Kids in Kraków.

Wydarzenia organizowane przez KBF

Grudzień w Zgody 7 będzie obfitował w szereg warsztatów dla starszych i młodszych. Własnoręcznie zrobione prezenty czy osobiście wyklejone kartki świąteczne to doskonałe pomysły na podarki dla rodziny i przyjaciół.

Najmłodsi milusińscy ulepią własne kolorowe i pachnące kształty kule do kąpieli (19 grudnia, godz. 10.00).

Powyższe zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 4–10 lat. Wejściówki dostępne na www.kbfbilety.krakow.pl.


Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość wprowadzania zmian w harmonogramie. Wszystkie wydarzenia odbędą się zgodnie z aktualnym reżimem sanitarnym.

Uwaga! W związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją epidemiczną prosimy o śledzenie komunikatów w mediach społecznościowych KBF.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Anna Duda
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2021-12-03
Data aktualizacji: 2021-12-19
Powrót

Zobacz także

Znajdź