Nasze miasto rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Uczniowie z Krakowa zwycięzcami konkursu Patria Nostra

Kinga Sepielak, Paweł Kania oraz Michał Jurkiewicz – to zwycięzcy konkursu historycznego „Patria Nostra”, którego jednym z celów jest propagowanie wiedzy o historii Polski. Uczniowie Zespołu Szkół Poligraficzno-Medialnych im. Zenona Klemensiewicza w Krakowie w ramach konkursu przygotowali film na temat aresztowania prezydenta Warszawy Stefana Starzyńskiego w 1939 roku.

Fot. materiały prasowe

Wręczenie nagród dla krakowskich uczniów, których film został nagrodzony I miejscem w konkursie Małopolska 2021, organizowanym w ramach szóstej edycji projektu „Patria Nostra”, odbyło się 3 października w Teatrze im. J. Słowackiego. W uroczystej gali wydarzenia wzięła udział Anna Domańska, dyrektor Wydziału Edukacji.

Film przygotowany przez krakowskich uczniów jest dostępny tutaj. Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronie konkurs-patrianostra.pl. Przedsięwzięcie było organizowane w partnerstwie z Miastem Kraków.

Przypomnijmy, że Zespół Szkół Poligraficzno-Medialnych im. Zenona Klemensiewicza w Krakowie to szkoła samorządowa kształcąca w zawodach związanych z branżą medialną i poligraficzną. Więcej informacji na temat oferty szkoły można znaleźć tutaj.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2021-10-07
Data aktualizacji: 2021-10-11
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat