Kultura rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

NCK zaprasza na Kombinat Kultury

Na początku sezonu artystycznego 2021/2022 Nowohuckie Centrum Kultury zaprasza do zapoznania się z ofertą programową oraz pomysłami na kulturę, sztukę, edukację i rekreację. Dziś, 11 września, w NCK odbędzie się dzień otwarty, podczas którego można wziąć udział w różnego rodzaju zajęciach, lekcjach pokazowych, a także wydarzeniach towarzyszących.

Nowohuckie Centrum Kultury
Fot. Nowohuckie Centrum Kultury / materiały prasowe

Dzień otwarty NCK to wielobarwny festiwal działań artystycznych i sposób na podglądniecie działań centrum od kuchni. Każdy, bez względu na wiek, będzie mógł spróbować swoich sił w zajęciach tanecznych, warsztatach teatralnych, plastycznych, fotograficznych, językowych, muzycznych, edukacyjnych i rekreacyjnych, a także uczestniczyć w wydarzeniach towarzyszących.

Bezpłatne lekcje pokazowe odbywają się w godz. 11.00-19.00. Szczegóły dotyczące poszczególnych zajęć można znaleźć na stronie NCK.

Podczas dnia otwartego można także zobaczyć pięć wystaw przygotowanych w ramach projektu Siła Fotografii: World Press Photo 2021, Regina Lipecka „Madagaskar – wyspy wyobraźni”, Zbigniew Podsiadło „Łemkowyna”, Paolo Prando „Pięćdziesiąt lat z obiektywem”, Krakowski Klub Fotograficzny „Popatrz w górę” oraz stałe wystawy malarstwa Zdzisława Beksińskiego oraz Jerzego Dudy-Gracza.

W programie Kombinatu Kultury również:

Udział we wszystkich zajęciach Kombinatu Kultury jest bezpłatny. W budynku NCK obowiązują procedury bezpieczeństwa związane z pandemią. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej Nowohuckiego Centrum Kultury.

 

pokaż metkę
Autor: Anna Latocha
Osoba publikująca: Anna Duda
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2021-09-07
Data aktualizacji: 2021-09-11
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat