Nasze miasto rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Bezpłatne szkolenia z obsługi komputera dla seniorów

Obsługa komputera, korzystanie z usług takich jak e-PUAP czy Internetowe Konto Pacjenta, zakupy i zamawianie jedzenia przez internet, a także nawiązywanie tą drogą kontaktów – to wybrane punkty projektu szkoleniowego „Ambasadorzy Cyfrowi 60 PLUS” skierowanego do krakowian, którzy ukończyli 60. rok życia.

Ambasadorzy Cyfrowi 60 PLUS grafika
Fot. materiały prasowe

Projekt „Ambasadorzy Cyfrowi 60 PLUS" obejmuje 56 godzin szkoleniowych, w tym także dwa wyjazdy – rozpoczynający i wieńczący kurs. Zajęcia będą się odbywać dwa razy w tygodniu (po dwie godziny dydaktyczne), popołudniami. Udział w zajęciach i wyjazdach jest bezpłatny.

Nauka obsługi komputera połączona z treningiem pamięci, zagadnieniami z zakresu bezpieczeństwa w sieci oraz praktycznymi zagadnieniami poruszania się w internecie realizowana będzie w oparciu o innowacyjną metodę z wykorzystaniem LEGO WeDo 2.0, która pomoże w szybszym zdobyciu potrzebnych umiejętności.

Dodatkowe informacje oraz zapisy pod numerem telefonu: 880 650 320.

Projekt „Ambasadorzy Cyfrowi 60 PLUS", realizowany przez Fabrykę Inicjatyw, jest finansowany z Funduszu Program Inicjatyw Obywatelskiej NOWEFIO.

pokaż metkę
Autor: ANNA LATOCHA
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2021-08-16
Data aktualizacji: 2021-08-28
Powrót

Zobacz także

Znajdź