Kultura rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Dworek Białoprądnicki zaprasza do Letniego Ogrodu Kultury

Lato, słońce, zieleń, relaks, a do tego dobry film i muzyka. Zarówno tym, którzy regularnie korzystają z propozycji Letniego Ogrodu Kultury przy Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki, jak też tym, którzy dopiero planują udział w plenerowych koncertach i seansach, przypominamy program tej wakacyjnej inicjatywy.

Fot. materiały prasowe

Od 2 lipca przy Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki odbywają się weekendowe plenerowe koncerty i seanse filmowe zorganizowane w ramach Letniego Ogrodu Kultury.

Sobotnie wieczory to propozycje seansów kina plenerowego. Projekt jest realizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Krakowa – NATURAlnie KINO. Sierpniowe seanse rozpoczynają się o godz. 21.00. 28 sierpnia pokazany zostanie film „Dżentelmeni” (reż. Guy Ritchie, 2019), a na zakończenie filmowej odsłony Letniego Ogrodu Kultury w Dworku Białoprądnickim, 3 września - wyjątkowo w piątek zobaczmy „Parasite” (reż. Joon-ho Bong, 2019).

Z kolei w niedzielne wieczory, w Letnim Ogrodzie Kultury odbywają się bezpłatne koncerty. W ostatnią niedzielę sierpnia wystąpią Cheap Tobacco. Początek o godz. 19.00.

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzeń organizowanych w ramach Letniego Ogrodu Kultury w Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki, a także aktualne wytyczne sanitarne, można znaleźć na stronie internetowej dworek.eu oraz w mediach społecznościowych.

letni ogród kultury

pokaż metkę
Autor: ANNA LATOCHA
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2021-07-31
Data aktualizacji: 2021-08-28
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat