Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Jak rozwijać swoje pasje po pandemii? Weź udział w szkoleniu

Od 1 lipca do 30 sierpnia prowadzone są bezpłatne szkolenia dla dzieci, młodzieży, nauczycieli oraz rodziców z zakresu profilaktyki uzależnień – informuje Miejskie Centrum Profilaktyki Uzależnień.

Fot. Bogusław Świerzowski / krakow.pl
Bogusław Świerzowski / krakow.pl

Tematyka szkoleń obejmuje naukę i rozwój umiejętności społecznych, które są czynnikami chroniącymi przed uzależnieniami.

Dzieci i młodzież mogą dowiedzieć się m.in. jak, jak radzić sobie ze stresem, jak rozwijać swoje pasje i zainteresowania, odbudowywać relacje z rówieśnikami, stosować zachowania asertywne oraz jak osiągać cele życiowe i wyrażać emocje.

Rodzice i nauczyciele mogą poszerzyć swoją wiedzę w zakresie budowania relacji z dziećmi, komunikacji wspierającej rozwój dzieci i młodzieży oraz będą mieć okazję zapoznania się ze skutecznymi metodami przeciwdziałania zachowaniom ryzykownym u dzieci i młodzieży.

Szkolenia prowadzone są przez pedagogów, psychologów i specjalistów psychoterapii uzależnień.

Zapisy są prowadzone pod numerem telefonu 668 367 615 lub drogą elektroniczną pod adresem: profilaktyka3@mcpu.krakow.pl. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.

Harmonogram szkoleń dostępny jest tutaj. Szczegółowe informacje na temat programów znajdują się na stronie internetowej mcpu.krakow.pl.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2021-06-29
Data aktualizacji: 2021-07-02
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat