Nauka i edukacja rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Aktualności

Filmowe ferie z kinem Agrafka

2023-01-30

Kino Agrafka zaprasza młodych widzów do wspólnego spędzenia zimowych ferii przed kinowym ekranem. Oprócz programu filmowego na widzów czekają spotkania z ciekawymi gośćmi.

Festiwal Teatrów dla Dzieci 2023

2023-01-25

Jak co roku w czasie ferii zimowych Nowohuckie Centrum Kultury organizuje Festiwal Teatrów dla Dzieci. Służy nie tylko popularyzacji sztuki teatralnej wśród dzieci i młodzieży, ale także kształceniu kultury teatralnej i wyrabianiu nawyków obcowania ze sztuką.

Darmowe ślizgawki na lodowisku przy NCK-u

2023-01-26

Codziennie w trakcie ferii zimowych każdy w wieku 6-24 lat może skorzystać z darmowych ślizgawek odbywających się w godzinach przedpołudniowych na lodowisku przed Nowohuckim Centrum Kultury.

Szkolenia profilaktyczne podczas ferii

2023-01-25

Od 30 stycznia do 10 lutego w Krakowie będą organizowane szkolenia profilaktyczne dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli. Tematyka szkoleń obejmuje naukę i rozwój umiejętności społecznych, które są czynnikami chroniącymi przed uzależnieniami.

Aktywne ferie z projektem Kraków Wspólnie

2023-01-24

Łyżwy, wspinaczka, warsztaty aktorskie czy wycieczki w góry – ofertę bezpłatnych zajęć, które urozmaicą uczniom zimowy wypoczynek i ułatwią integrację, przygotowała też Fundacja Internationaler Bund Polska, we współpracy z Wydziałem Edukacji UMK i przy finansowym wsparciu UNICEF. Aktywności te odbędą się w 17 krakowskich instytucjach kultury, klubach sportowych i organizacjach pozarządowych.

pexels.com

Moc atrakcji na ferie w domach kultury i ośrodkach sportowych

2023-01-19

Kraków, jak co roku, przygotował bogatą ofertę zajęć dla uczniów na czas ferii zimowych. Mnóstwo atrakcji będzie czekać w szkołach organizujących akcję „Zima w szkole”, ale nie tylko. Swoje propozycje przygotowały także młodzieżowe domy kultury oraz placówki oświatowo-wychowawcze o charakterze sportowym. Wśród nich są półkolonie i obozy sportowe, ale także jednodniowe wycieczki po Krakowie, różnorodne warsztaty edukacyjne i artystyczne czy wizyty w najciekawszych krakowskich muzeach.

Ferie zimowe z Bezpiecznym Krakowem

Bezpieczne ferie w Parku Wodnym

2023-01-19

W czasie ferii zimowych, od 30 stycznia do 10 lutego (z wyłączeniem weekendów), dzieci i młodzież z Krakowa skorzystają ze wstępu do Parku Wodnego na preferencyjnych warunkach. Jest to możliwe dzięki miejskiemu programowi „Bezpieczny Kraków”.

Zima z Krakowską Kartą Rodzinną

2023-01-19

Z Krakowską Kartą Rodzinną ferie będą jeszcze ciekawsze! Sprawdź, jakie atrakcje dla dzieci i młodzieży przygotowaliśmy z partnerami programu KKR 3+. Czekają zniżki i bezpłatne wejściówki. Akcja potrwa od 30 stycznia do 10 lutego.

Półkolonie dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami

2023-01-17

Już po raz czwarty w Krakowie realizowana jest akcja „Zima w mieście dla dzieci z niepełnosprawnościami”. W ramach tej inicjatywy odbywają się finansowane przez miasto półkolonie zimowe. Biorą w nich udział dzieci i młodzież z różnymi niepełnosprawnościami.

Ferie zimowe na start! Atrakcji nie zabraknie także w szkołach!

2023-01-17

Rozpoczynają się ferie zimowe! Uczniowie z Krakowa nie będą mieli powodów do nudy. W tym roku zorganizowane zajęcia w ramach miejskiej akcji „Zima w szkole” odbędą się w 48 krakowskich szkołach podstawowych. W ich ramach nie zabraknie twórczych zajęć, gier i zabaw, a także wycieczek po Krakowie i okolicach. Z propozycji tej skorzysta około 1300 uczniów z całego Krakowa.

Znajdź