Aktualności

Ferie z Biblioteką Kraków

Zajęcia literacko-plastyczne, głośne czytanie opowieści i rozgrywki gier planszowych – sprawdźcie jakie atrakcje przygotowała Biblioteka Kraków dla swoich czytelników.

Camera obscura, czyli pudełkowa historia fotografii otworkowej

Przed nami kolejne zajęcia z serii „Akademia Małego Odkrywcy”, które organizuje Muzeum Krakowa. Tematem najbliższych zajęć dla dzieci w wieku 6-9 lat, które odbędą się w niedzielę, 2 lutego w Pałacu Krzysztofory, będzie fotografia otworkowa.

Ferie z twórcami szopek krakowskich

To nie lada gratka dla miłośników szopek krakowskich. W czasie ferii w Celestacie odbędą się spotkania z budowniczymi tych niezwykłych dzieł sztuki.

Krakowskie zoo zaprasza w ferie zimowe

Krakowski ogród zoologiczny zaprasza dzieci wraz z opiekunami na spotkania ze zwierzętami, które odbędą się w czasie ferii zimowych, w terminie od 27 stycznia do 7 lutego.

Bezpłatne i ulgowe bilety w ramach akcji „Zima z KKR”

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież legitymujących się ważną Krakowską Kartą Rodzinną do skorzystania, w okresie ferii zimowych z atrakcji przygotowanych przez Gminę Miejską Kraków i Partnerów Programu KKR 3+.

Ferie z rabatem na basenie

Jak co roku podczas ferii zimowych dzieci i młodzież mieszkająca lub ucząca się w Krakowie będzie mogła spędzić czas Parku Wodnym. W dniach od 27 stycznia do 7 lutego, od poniedziałku do piątku, obowiązywać będą ulgowe bilety wstępu!

Ferie w MOCAK-u
2020-01-20

W czasie tegorocznych ferii zimowych Muzeum Sztuki Współczesnej MOCAK zaprasza o udziału w spotkaniach, warsztatach i oprowadzaniach. Oferta kierowana jest do dzieci, młodzieży oraz ich opiekunów.

Sprawdź program ferii zimowych w Muzeum Inżynierii Miejskiej

Jak zbadać śnieg? Czy zima może mieć wiele kolorów? Jak powinno wyglądać miasto idealne? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań dzieci będą mogły poszukać podczas warsztatów w Muzeum Inżynierii Miejskiej.

Centrum Młodzieży zaprasza na ferie zimowe

Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana zaprasza dzieci w wieku od 6 do 12 lat na półkolonie zimowe. W programie: gry i zabawy, warsztaty tematyczne oraz projekcje filmów.

Akcja „Zima w szkole” to ferie z przygodą

W ramach akcji „Zima w szkole 2020” samorządowe szkoły podstawowe przygotowały dla najmłodszych krakowian, którzy spędzą ferie w mieście, bogatą ofertę zajęć rozwijających zainteresowania, a także dających możliwość odpoczynku przed kolejnym semestrem nauki. Ferie w Małopolsce trwają od 27 stycznia do 7 lutego.

POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA