Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Zagraj w grę terenową z Centrum Edukacji Ekologicznej Symbioza

Zapraszamy do udziału w bajkowym wyzwaniu! Symbiozowi bohaterowie z Lasu Wolskiego trafili wprost do leśnej bajki. Tam spotyka ich Antek, rozpoczynając fascynującą i pełną niespodzianek podróż do pewnego miejsca... Szczegóły poznamy włączając się w grę terenową „Jest takie miejsce”, którą organizuje Centrum Edukacji Ekologicznej Symbioza.

Fot. materiały prasowe

Borsuk chciałby zobaczyć, czy jego przyjaciel kret, wykopał pierwszą w tym roku kretowinę. Rzekotka wybudzona z zimowego snu, tęskni do kolorowych kwiatów. Puszczyk spoglądając ze swojej dziupli, martwi się czy inne ptaki znalazły już wiosenne domy. Buk z Lasu Wolskiego z chęcią sprawdziłby czy krakowskie drzewa rozwinęły już pąki... Jeśli zaciekawiły was przygody mieszkańców lasu, w weekend majowy, można wziąć udział w bajkowym wyzwaniu Symbiozy. Upominkiem za udział w grze jest otrzymanie symbiozowej bajki: „Jest takie miejsce…”. Szczegółowy opis wydarzenia dostępny jest na Facebooku.

Pierwsze 100 osób, które prześlą 4 zdjęcia: kretowiny, wiosennego kwiatu, budki dla ptaków i rozkwitających pąków otrzyma książeczkę, a w niej historię, która zabierze czytelników z dowolnego miejsca wprost do samego serca Lasu Wolskiego.

Komplet zdjęć należy przesłać na adres mailowy: edukacja@symbioza-krakow.pl. Czeka 100 egzemplarzy symbiozowej bajki: „Jest takie miejsce…”. Zgodnie z duchem ekologii, 10 stron książeczki zostało wydanych w miękkiej okładce.

Książki będzie można odebrać w godzinach otwarcia Centrum Symbioza, w recepcji po podaniu hasła, które zwycięzcy otrzymają w mailu zwrotnym. 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Patrycja Piekoszewska
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2021-04-27
Data aktualizacji: 2021-04-27
Powrót

Zobacz także

Znajdź