Biznes rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Open Eyes Economy Summit wśród najlepszych wydarzeń

Organizowany w Słowenii, transmitowany z Lublany finał konkursu Conventa Best Event Award – 21 stycznia wyłonił zwycięzców tegorocznej edycji. Wśród nich znalazł się laureat z Polski – jest nim Open Eyes Economy Summit 5.

 

Organizowany w krakowskim Centrum Kongresowym ICE Międzynarodowy Szczyt Ekonomii Wartości otrzymał pierwszą nagrodę publiczności. Ale to nie koniec sukcesów. Listopadowe spotkanie #pozytywistów zajęło również drugie miejsce w kategorii DIGITAL EVENTS, stając się tym samym jednym z najlepszych wydarzeń hybrydowych i najlepszym kongresem w Europie Środkowej w ubiegłym roku.

W finale polski szczyt ekonomiczny konkurował z wydarzeniami z Chorwacji, Słowenii, Słowacji, Serbii i Węgier. Gratulujemy również drugiemu finaliście z Polski – był nim zgłoszony przez Krakowskie Biuro Festiwalowe cykl Kraków Network Webinars.

Międzynarodowe osiągnięcia polskiej branży eventowej są powodem do dumy. Ilustrują one sensowność konsekwentnie realizowanych i długookresowo planowanych inwestycji w przemysł spotkań. Szczególną rolę w naszym kraju odgrywa w nim właśnie Centrum Kongresowe ICE zarządzane przez Krakowskie Biuro Festiwalowe. W tym obiekcie odbywa się corocznie Open Eyes Economy Summit – flagowe wydarzenie specjalistyczne i międzynarodowa wizytówka Krakowa. Wyróżnienie uzyskane przez OEES w konkursie wzmacnia pozycję Krakowa jako miejsca organizacji zauważalnych i docenianych wydarzeń w tej części Europy.

OEES 5 odbył się w 2020 z powodu pandemii w formule hybrydowej i odniósł spektakularny sukces – aktywny udział wzięło w nim ponad 3000 zarejestrowanych uczestników i 160 mówców z ponad 20 krajów z całego świata. Platforma, na której transmitowany był Kongres, w ciągu dwóch dni odnotowała blisko 100 000 odsłon.

Open Eyes Economy Summit jest corocznym podsumowaniem działalności ruchu społeczno-ekonomicznego zainicjowanego w 2015 roku przez profesora Jerzego Hausnera i Mateusza Zmyślonego. Kongres systematycznie wzmacnia swój status wydarzenia wyjątkowego, a dla wielu wręcz kultowego. To interdyscyplinarne spotkanie ludzi myślących odpowiedzialnie o rozwoju społeczno-ekonomicznym naszej cywilizacji, otwarte dla uczestników niezależnie od ich wieku, statusu społecznego, ekonomicznego czy politycznego.

Organizatorem Open Eyes Economy Summit jest Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej. Wydarzenie wspierają liczne firmy i instytucje na czele z Urzędem Miasta Krakowa. 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2021-01-25
Data aktualizacji: 2021-02-01
Powrót

Zobacz także

Znajdź