Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Konsultacje społeczne dotyczące strategii rozwoju elektromobilności

Trwają konsultacje społeczne projektu dokumentu „Strategii rozwoju elektromobilności dla Gminy Miejskiej Kraków”. Celem sporządzanego dokumentu jest poprawa jakości życia mieszkańców poprzez promocję pojazdów elektrycznych, dbanie o potrzeby osób niepełnosprawnych i rozwój miasta dzięki nowoczesnym technologiom.

Fot. Obywatelski Kraków
Obywatelski Kraków

Uwagi do projektu można zgłaszać za pomocą formularza konsultacyjnego dostępnego na stronie „Obywatelski Kraków” oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Miasta Krakowa w nieprzekraczalnym terminie do 29 stycznia poprzez:

  • przesłanie w formie skanu / zdjęcia drogą elektroniczną na adres e-mail: gk.umk@um.krakow.pl.
  • pocztą tradycyjną na adres: Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Krakowa, ul. Wielopole 17a, 31-072 Kraków
  • wrzucenie do pojemnika umieszczonego w pobliżu wejścia do jednej z 15 lokalizacji Urzędu Miasta Krakowa wskazanych na stronie internetowej bip.krakow.pl – formularz powinien być umieszczony w kopercie i podpisany: Wydział Gospodarki Komunalnej UMK - Konsultacje - „Strategia rozwoju elektromobilności dla Gminy Miejskiej Kraków”
  • przesłanie przez Elektroniczną Platformę Usług Administracji Publicznej (ePUAP) z dopiskiem „Konsultacje -Strategia rozwoju elektromobilności dla Gminy Miejskiej Kraków”.

W ramach prowadzonych konsultacji społecznych przewidziano dyżury telefoniczne eksperta pod numerem telefonu 781 990 085 (kontakt ze strony wykonawcy projektu dokumentu – Refunda sp. z o.o. sp. k.) lub 12 616 87 60 (kontakt ze strony Wydziału Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Krakowa) w terminach:

  • 18 stycznia, w godz. 10:00-12:00,
  • 21 stycznia, w godz, 17:00-19:00,

oraz spotkanie z mieszkańcami, które ze względu na stan epidemii odbędzie się za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej w środę, 20 stycznia o godzinie 17.00. W celu wzięcia udziału w spotkaniu konieczne jest przesłanie zgłoszenia na adres mailowy pawel.mietecki@um.krakow.pl w terminie do poniedziałku, 18 stycznia. Link do spotkania zostanie przesłany zainteresowanym osobom w środę, 20 stycznia.

Ponadto, w ramach prowadzonych konsultacji, od 18 do 22 stycznia możliwe będzie zadawanie pytań w formie elektronicznej na adres: pawel.mietecki@um.krakow.pl

Szczegóły wraz z projektem strategii są dostępne na stronie internetowej: obywatelski.krakow.pl.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2021-01-08
Data aktualizacji: 2021-01-13
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat