Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Letni relaks z Arena Garden Street Food Market

Stand-up Tomasza Olbratowskiego i Przemysława Skowrona, muzyka na żywo z pokazem tańca latynoskiego, a także śniadania na trawie i animacje dla dzieci to atrakcje, które czekają na krakowian w ten weekend w Arena Garden Street Food Market – strefie, która działa przy TAURON Arenie Kraków codziennie od godz. 12.00. Wstęp na jej teren jest bezpłatny.

Fot. Arena Garden TAURON Arena

W niedzielę tuż obok obiektu, w Parku Lotników Polskich, odbędzie się projekcja filmu „Tajemnice Silver Lake” w ramach Nowohuckiego Kina Plenerowego. Wstęp na to wydarzenie jest również bezpłatny. Z kolei w ramach akcji „Bądź turystą w swoim mieście” w czwartki można zwiedzić TAURON Arenę Kraków za pięć złotych.

 

Niedziela, 16 sierpnia

Wstęp na wszystkie atrakcje Areny Garden jest bezpłatny.

Ponadto, codziennie na parkingu TAURON Areny Kraków, od strony Parku Lotników Polskich, działa strefa dmuchańców ze zjeżdżalnią gigant, poduchami do skakania i eurobungee.


Arena Garden Street Food Market to strefa przygotowana w klimacie ogrodu, która przez całe wakacje będzie działać przy TAURON Arenie Kraków. Do jej aranżacji wykorzystano dekoracje z roślin i drewna. Odpoczywać można na leżakach, w specjalnie przygotowanych altanach z meblami ogrodowymi oraz w Coffee Garden. Część gastronomiczna obejmuje kilkanaście food trucków serwujących potrawy z różnych stron świata. W ofercie są m.in. frytki tradycyjne, bułeczki bao, pizza, burgery, dania z grilla, lody rzemieślnicze, wata cukrowa i inne słodycze. Działają również punkty z zimnymi i ciepłymi napojami – pyszną kawą, domową lemoniadą i piwem. Część oferty zmienia się w poszczególnych tygodniach. Arena Garden została zorganizowana zgodnie z wytycznymi sanitarnymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz w oparciu o stosowne rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku ze stanem epidemii.

Regulamin obowiązujący na terenie Arena Garden jest dostępny na stronie oraz na terenie strefy.

Więcej informacji: www.facebook.com/ArenaGardenKrakow

pokaż metkę
Osoba publikująca: Margerita Krasnowolska
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2020-08-16
Data aktualizacji: 2020-08-16
Powrót

Zobacz także

Znajdź