Kultura rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Konkurs „Cudowna Moc Bukietów” już po raz dwunasty

Kwiaty polne i ogrodowe, zioła – kto w tym roku przygotuje z nich najpiękniejszy bukiet? Instytut Dziedzictwa zaprasza do udziału w XII edycji konkursu „Cudowna Moc Bukietów”. Projekt nawiązuje do tradycji święcenia bukietów z kwiatów i ziół w przypadającym 15 sierpnia dniu Matki Boskiej Zielnej. W tym roku, z uwagi na sytuację epidemiologiczną, konkurs odbędzie się w formie internetowej.

Fot. Instytut Dziedzictwa
Instytut Dziedzictwa

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy, bez ograniczeń wiekowych. Bukiety uwiecznione na zdjęciach i filmach można przesyłać na mail: info@instytutdziedzictwa lub za pośrednictwem fanpage’a Cudowna Moc Bukietów na Facebooku w terminie od 10 do 14 sierpnia do godziny 18.00. Bukiet musi być pokazany na minimum dwóch zdjęciach: od góry i z boku.

W konkursie można wygrać cenne nagrody, a rozstrzygnięcie będzie miało miejsce w sobotę, 15 sierpnia o godzinie 15.30 w czasie transmisji na żywo na platformie YouTube oraz Facebook. Więcej informacji na stronie www.cudownamocbukietow.pl.

Bukiety konkursowe oceniane będą w dwóch kategoriach: Tradycyjny Bukiet Zielny oraz Mały Bukiet - konkurs dla dzieci. Zachęcamy wszystkich mieszkańców Krakowa i Małopolski do botanicznej i ekologicznej wycieczki, podczas której powstaną bukiety.

Regulamin konkursu [pdf]

pokaż metkę
Autor: Joanna Dubiel
Osoba publikująca: Katarzyna Pustułka
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat