Nasze miasto rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Arena Garden – wakacje pełne smaku

Arena Garden to miejsce przygotowane specjalne z myślą o mieszkańcach Krakowa, którzy szukają pomysłu na spędzenie wolnego czasu podczas nadchodzących wakacji. Przy TAURON Arenie Kraków ruszyła letnia strefa gastronomiczna utrzymana w klimacie ogrodu, z mocą atrakcji dla dzieci i dorosłych.

Fot. TAURON Arena Kraków
TAURON Arena Kraków

Arena Garden to strefa idealna na odpoczynek dla osób, które każdego dnia spacerują lub uprawiają sporty w Parku Lotników Polskich i przy TAURON Arenie Kraków oraz dla tych, którzy ciepłe letnie wieczory chcą spędzać z rodziną i przyjaciółmi w miejscu z niepowtarzalnym klimatem.

Jak sama nazwa wskazuje, goście, którzy odwiedzą strefę, będą mogli poczuć się jak w ogrodzie. Do jej aranżacji wykorzystane zostały dekoracje z roślin i drewna. Odpoczywać można można na leżakach w altanach z meblami ogrodowymi, a także w Garden Coffee – barze ze strefą chillout, w który przekształcona została kawiarnia Małej Hali. Będzie też można zrobić pamiątkowe zdjęcia, m.in. przed ścianą z kwiatów oraz napisem „Arena Garden” ustawionym na tle TAURON Areny Kraków.

 

Część gastronomiczna obejmuje kilkanaście food trucków serwujących potrawy z różnych stron świata, które będą się zmieniać w poszczególnych tygodniach. W ofercie są m.in. frytki z batatów, frytki tradycyjne, bułeczki bao, pizza, burgery, lody rzemieślnicze, wata cukrowa i inne słodycze. Działają również punkty z zimnymi i ciepłymi napojami – pyszną kawą, domową lemoniadą i piwem.

W Arena Garden organizowane będą w ciągu dnia atrakcje dla rodzin z dziećmi, natomiast wieczorami – dla dorosłych. Ich szczegółowy program będzie publikowany na profilu na Facebooku i stronie tauronarenakrakow.pl.

Arena Garden jest zorganizowana zgodnie z wytycznymi sanitarnymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz na podstawie stosownego rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

Więcej informacji: tauronarenakrakow.pl, facebook.com/ArenaGardenKrakow oraz instagram.com/arena_garden

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat