Kultura rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

„Szyc” on-line i inne propozycje Teatru Barakah

Dziesięć lat po premierze spektaklu „Szyc” Teatr Barakah zaprasza przed monitory i przypomina wielokrotnie nagradzane przedstawienie przygotowane w oparciu o sztukę Hanocha Levina.

Fot. Piotr Kubic / Teatr BARAKAH

Szyc” to pierwsza sztuka Hanocha Levina wystawiona w krakowskim Teatrze Barakah i jednocześnie jedno z pierwszych wstawień tego autora w Polsce. Spektakl wyreżyserowany przez Anę Nowicką był wielokrotnie nagradzany na festiwalach teatralnych (za reżyserię, aktorstwo, muzykę i w kategorii najlepszy spektakl) i doceniany w licznych recenzjach. To współczesna groteska, przeplatana wokalnymi występami Renaty Przemyk, która śmieszy i bawi, ale jednocześnie wzbudza niepokój. Chcesz przekonać się, dlaczego w rodzinie Szyców nie ma niczego za darmo? – wejdź dzisiaj na profil teatru  o godz. 19.00. I pamiętaj – spektakl będzie dostępny tylko przez trzy godziny.

Oprócz spektaklu na ten tydzień Teatr Barakah przygotował swoje stałe cykle dostępne on-line. Literatura, muzyka, celny komentarz społeczny i polityczne wstawki, a do tego specjalnie zaproszeni goście – od poniedziałku, 15 czerwca kabaret Chochla Literacka zaprasza przed monitory, a już od środy, 17 czerwca można wziąć udział w Folk Session na żywo. W sieci dostępny jest też dwunasty odcinek cyklu Noce Waniliowych Myszy.

Teatr Barakah online 06.repertuar czerwiec 2020 3a.jpg

pokaż metkę
Autor: Anna Latocha
Osoba publikująca: MIROSŁAW PALUCHOWSKI
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2020-06-18
Data aktualizacji: 2020-06-18
Powrót

Zobacz także

Znajdź