Kultura rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Teatr Barakah kontynuuje cykle online

Teatr Barakah zaprasza na kolejne propozycje realizowane w ramach Barakah Online – już dziś dostępny będzie kolejny odcinek cyklu „Wyzwanie przyjęte, czyli jak powstała Paulińska”, a jutro przed ekranami komputerów odbędzie się „Folk Session”.

Fot. Teatr Barakah

„To jedyny taki JAM w Krakowie, transmitowany prosto z Teatru Barakah. Jakub Zielina i zaproszeni przez niego goście będą grać bazę w siedzibie teatru przy Paulińskiej 28, a Wy w domach, każdy osobno, dogrywajcie!” – zespół Teatru Barakah zachęca do udziału w inicjatywie, której kolejna odsłona zaplanowana została na najbliższą środę – szczegóły: Folk Session na żywo

Teatr zaprasza przed monitory także na kabaret literacki „Noce Waniliowych Myszy” i zapowiada, że z okazji 10. rocznicy premiery spektaklu „Szyc” przypadającej 18 czerwca udostępni go online, ale tylko na trzy godziny, więc już teraz warto zaplanować seans – szczegóły tutaj.

Informacje o propozycjach teatru dostępnych wirtualnie, a także planach na stacjonarne działania można znaleźć na stronie internetowej i na profilu FB Teatru Barakah.

Teatr Barakah online  epertuar czerwiec banner 2 poziom

pokaż metkę
Autor: ANNA LATOCHA
Osoba publikująca: Katarzyna Pustułka
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2020-06-09
Data aktualizacji: 2020-06-09
Powrót

Zobacz także

Znajdź