Kultura rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Podziemia Rynku w Krakowie zapraszają po przerwie

Od soboty, 30 maja Muzeum Krakowa zaprasza ponownie do oddziału Podziemia Rynku w Krakowie i zwiedzania wystawy „Śladem europejskiej tożsamości Krakowa”. Zejdź pod ziemię, poznaj tajemnice średniowiecznego miasta i poczuj atmosferę i codzienne życie krakowskiego rynku sprzed setek lat.

 

Fot. Muzeum Krakowa
Muzeum Krakowa

Muzealnicy przypominają o konieczności zasłaniania twarzy podczas zwiedzania oraz o zachowaniu dystansu od innych zwiedzających. Zachęcają także do zapoznania się z nowym regulaminem zwiedzania, który dostępny jest tutaj.

Bilety wstępu na wystawę można zakupić w kasie, a od południa w poniedziałek, 1 czerwca także w systemie internetowym.

Odkryj Kraków na nowo!

W Starym Mieście można już odwiedzić Barbakan, Mury Obronne, Wieżę Ratuszową i Pałac Krzysztofory. W następnych dniach Muzeum Krakowa planuje otwarcie kolejnych oddziałów. Muzealnicy cieszą, że ponownie będą się mogli spotkać z miłośnikami historii podwawelskiego grodu. W trosce o zapewnienie pełnego bezpieczeństwa zwiedzającym i pracownikom przygotowywane są nowe zasady zwiedzania.

Dyrekcja i pracownicy zapraszają do bieżącego śledzenia strony internetowej muzeum oraz mediów społecznościowych, gdzie będą informować o otwarciach kolejnych oddziałów i o innych akcjach Muzeum Krakowa.

Muzealna akcja „Odkryj Kraków” wpisuje się w miejską kampanię „Bądź turystą w swoim mieście – zwiedzaj Kraków”, ogłoszoną przez Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat