Biznes rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Zadzwoń po informacje do Punktu Obsługi Przedsiębiorcy

Wydział Spraw Administracyjnych Urzędu Miasta Krakowa zachęca przedsiębiorców do korzystania z telefonicznej formy kontaktu z Punktami Obsługi Przedsiębiorcy. Pod numerami 12 616 56 00, 12 616 56 01, 12 616 56 19, od poniedziałku do piątku w godz. 7.40–15.30 można otrzymać  wszelkie przydatne w obecnej chwili informacje na temat pomocy dla przedsiębiorców. 

Fot. pixabay.com
pixabay.com

Można uzyskać informacje m.in. na temat:

  • pomocy dla krakowskich przedsiębiorców w związku z negatywnymi konsekwencjami ekonomicznymi i społecznymi stanu epidemii COVID-19 (program „Pauza”),
  • aktualnych obowiązków związanych z zakładaniem lub prowadzeniem działalności gospodarczej,
  • procedur administracyjnych dotyczących przedsiębiorców.

Kontakt telefoniczny to w tej chwili najszybsza droga do uzyskania informacji. Wynika to z faktu, że o 150 proc. wzrosła liczba osób odwiedzających stronę internetową Punktu Obsługi Przedsiębiorcy Wydziału Spraw Administracyjnych business.krakow.pl/pop, a o ponad 100 proc. więcej jest zapytań do znajdującego się na niej Wirtualnego Urzędnika.

Przypominamy, że przedsiębiorcy, którzy nie mogą dokonać zgłoszenia rozpoczęcia, zmiany, zawieszenia, wznowienia lub zaprzestania wykonywania działalności gospodarczej on-line (podpisania go za pomocą profilu zaufanego ePUAP lub certyfikatu kwalifikowanego) lub poświadczyć własnoręczności podpisu przez notariusza na wniosku wysłanym tradycyjną pocztą do Urzędu Miasta Krakowa lub wrzuconym do urn znajdujących się w pobliżu wejść do UMK, będą mogli dokonać tego wpisu w Punkcie Obsługi Przedsiębiorcy przy ul. Wielickiej 28a w dowolnym terminie (nawet z datą wsteczną).

pokaż metkę
Autor: GRAŻYNA ROKITA
Osoba publikująca: Magdalena Brzostowska
Podmiot publikujący: Wydział Ds. Turystyki
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat