Komunikat archiwalny

Teatr Ludowy zaprasza na spektakle on-line

„Zahipnotyzuj mnie”, „Rewizor. Będzie wojna”, a także „Syn Smoka” – wybrane spektakle Teatru Ludowego są teraz udostępniane on-line. Którą propozycję wybierzesz? Już teraz sprawdź repertuar i zarezerwuj czas. Teatr zadbał zarówno o dorosłych widzów, jak i młodszych miłośników teatru.

Teatr Ludowy zaprasza na spektakle on-line
Fot. materiały prasowe

W poniedziałek, 30 marca o godz. 11.00 możemy obejrzeć „Syna Smoka” w reżyserii Tadeusza Łomnickiego. To japońska baśń opowiadająca o chłopcu wychowywanym przez babcię. Taro cały wolny czas spędza na zabawie ze zwierzętami i na walkach sumo. Pewnego dnia w okolicy pojawia się Czerwony Diabeł, który porywa jego młodą przyjaciółkę Ayę. W tym samym czasie babcia Taro ulega wypadkowi. Beztroski świat chłopca rozpada się na kawałki. W takiej sytuacji Taro poznaje rodzinny sekret: jego mama żyje, ale została zamieniona w smoka i tylko Taro może ją odnaleźć. Czy się uda? – sprawdźcie sami.

Aktywne linki do spektakli pojawią się na stronie internetowej Teatru Ludowego oraz na profilu teatru w portalu Facebook w godzinie rozpoczęcia danego przedstawienia.

Pokaż metkę
Autor: ANNA LATOCHA
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Zobacz także
POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA