Biznes rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

14. edycja „semKRK” – to już dzisiaj!

Na to wydarzenie z niecierpliwością czekają wszyscy pasjonaci marketingu internetowego. Dziś wieczorem w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej „Manggha” rusza 14. odsłona spotkań branżowych „semKRK”. Tym razem na scenie wystąpi siedmiu ekspertów, którzy podzielą się z uczestnikami swoimi doświadczeniami i przedstawią w swych prezentacjach najaktualniejsze zagadnienia z zakresu SEM i SEO.

Fot. semKRK
semKRK

Konferencje „semKRK” to mające już swoją kilkuletnią tradycję krakowskie spotkania ludzi branży internetowej. Są one skierowane do właścicieli biznesów, pracowników działów marketingu i usług e-commerce, a także specjalistów w dziedzinie SEM oraz agencji marketingu internetowego. Główną ideą spotkań organizowanych przez krakowską agencję „DevaGroup” jest – przede wszystkim – wymiana wiedzy w „barcampowej” atmosferze. 

Kolejne edycje imprezy są doskonałą okazją do wspólnych rozmów i wymiany doświadczeń. W wydarzeniu biorą udział uczestnicy z całej Polski, którzy często zgłaszają do udziału całe działy SEM swych firm, liczące po kilkanaście osób. Spotkaniom przyświecają dwa główne cele: integracja branży marketingu online oraz edukacja. Organizatorzy przewidują, że w najbliższej edycji „semKRK” weźmie udział ok. 300 uczestników. 

Podczas „semKRK#14” wystąpią znani eksperci–praktycy z branży. Swój udział potwierdzili: Paweł Rabinek (Redseo), Michał Suski (Surfer SEO), Sebastian Heymann (EACTIVE #wiemyjak), Monika Kołodziejczyk (#ThinkDigital), Kamil Demidowski (Fox Strategy), Ania Karczewska (When.pl) i Albert Czajkowski (Czajkowski.Consulting).

Prelegenci konferencji semKRK#14

W tym roku organizatorzy zapraszają również do udziału w praktycznych warsztatach towarzyszących konferencji, które zostały podzielone na trzy ścieżki tematyczne:

  • SEO
  • Google Ads
  • Google Analytics.

Portal Kraków PL sprawuje patronat medialny nad tym wydarzeniem. Dla subskrybentów naszego newslettera, zainteresowanych tematyką SEM i SEO przygotowaliśmy kilka zaproszeń na to wydarzenie. Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie, by wygrać jedno z nich, zarejestruj się do naszego newslettera. Wystarczy kliknąć TUTAJ.

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie semKRK oraz na Twitterze i Facebooku.

pokaż metkę
Autor: Mirosław Paluchowski
Osoba publikująca: MIROSŁAW PALUCHOWSKI
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2020-03-06
Data aktualizacji: 2020-03-06
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat