Poprowadź finanse Centrum Kultury Podgórza

Centrum Kultury Podgórza poszukuje osoby zdolnej zarządzać finansami jednej z największych miejskich instytucji kultury, która obecnie pełni funkcję centrali dla 18 filii – ośrodków kultury – działających w prawobrzeżnej części Krakowa na terenie historycznej dzielnicy Podgórze. Aplikacje można składać do końca stycznia.

Poprowadź finanse Centrum Kultury Podgórza
Fot. CKP/ materiały prasowe

CK Podgórza, które w ubiegłym roku obchodziło swój 35. jubileusz, prowadzi działalność kulturalną, mającą na celu edukację i wychowanie poprzez sztukę, rozbudzanie zainteresowań sztuką oraz rozwijanie i promowanie talentów w jej różnych dziedzinach.

Centrum stwarza warunki do rozwoju amatorskiego ruchu artystycznego. Wspiera wiele środowisk kulturotwórczych, grup artystycznych i ich wychowanków. Wychodzi naprzeciw potrzebom i zainteresowaniom artystycznym osób w różnych grupach wiekowych.

Jednym z ważnych celów, jakie stawia sobie Centrum Kultury Podgórza jest również integracja społeczności lokalnej poprzez kulturę. Centrum chętnie angażuje się także w projekty edukacyjno-kulturalne w ramach współpracy międzynarodowej.

Aktualnie trwa nabór na stanowisko głównej księgowej (głównego księgowego) w wymiarze pełnego etatu. Poszukiwana jest osoba posiadająca odpowiednie wykształcenie, wiedzę i doświadczenie pracy w księgowości na samodzielnym stanowisku.

Centrum oferuje pracę w przyjaznym zespole życzliwych współpracowników, stabilne warunki wynagrodzenia w oparciu o umowę o pracę, świadczenia socjalne i pakiet medyczny oraz możliwość bezpłatnego udziału w ciekawych wydarzeniach artystycznych.

Jeżeli spełniasz określone wymagania formalne,  jesteś osobą dyspozycyjną, samodzielną w działaniu, posiadającą ponadto wiedzę praktyczną, umiejętności i predyspozycje w zakresie określonym w ogłoszeniu – nie wahaj się i złóż aplikację, gdyż być może właśnie ta praca jest wymarzona dla Ciebie!

Ogłoszenie o naborze dostępne jest na stronie Biuletynu informacji Publicznej.

Aplikacje można składać w terminie do 31 stycznia.

Pokaż metkę
Osoba publikująca: MIROSŁAW PALUCHOWSKI
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Zobacz także