Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Zgłoś się do konkursu poetyckiego im. Anny Świrszczyńskiej

Wydział Kultury i Dziedzictwa Narodowego ogłosił konkurs na debiut poetycki roku – nagrodę im. Anny Świrszczyńskiej. Konkurs jest związany z Nocą Poezji, wydarzeniem na stałe już wpisanym do kulturalnego kalendarza Krakowa. Zgłoszenia należy nadesłać do 30 marca.

Fot. Paweł Krawczyk/krakow.pl
Paweł Krawczyk/krakow.pl

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy autorzy, którzy nie wydali wcześniej samodzielnej książki poetyckiej. Zgłoszenie powinno zawierać: zestaw wierszy w dwóch jednakowych egzemplarzach (w postaci wydruków w formacie A4, bez projektu okładki i stron redakcyjnych), wersję elektroniczną zestawu wierszy (pendrive lub CD, jeden egzemplarz), osobną kopertę, opatrzoną tym samym godłem/hasłem co zestaw wierszy, w której należy zamieścić następujące dane: imię i nazwisko, adres, telefon kontaktowy, adres e-mail oraz krótką notę biograficzną.

Prace należy nadesłać w terminie do 30 marca (decyduje data stempla pocztowego) na adres: Wydział Kultury i Dziedzictwa Narodowego UMK, plac Wszystkich Świętych 11, 31-004 Kraków z dopiskiem „KONKURS: KSIĄŻKOWY DEBIUT POETYCKI IM. ANNY ŚWIRSZCZYŃSKIEJ”.

Nagrodą będzie profesjonalne wydanie zgłoszonego do konkursu tomiku wierszy, spotkanie autorskie i promocja tomiku podczas 10. edycji Nocy Poezji 2020. Książka poetycka będzie rozdysponowana podczas Nocy Poezji 2020.

Więcej informacji na stronie internetowej bip.krakow.pl oraz pod nr tel. 12 616 19 17 w godz. od 8.00 do 15.00 (od poniedziałku do piątku).

pokaż metkę
Autor: IGA CHYLICKA
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat