Komunikat archiwalny

Kiermash świąteczny pełen niespodzianek

W weekend 14 i 15 grudnia w „Forum wydarzeń” odbywa się  21. Kiermash, czyli największe w Małopolsce targi mody niezależnej i dizajnu użytkowego. Organizowany w wyjątkowej scenerii dawnego hotelu Forum świąteczny Kiermash to także wyjątkowa okazja do wyboru naprawdę oryginalnych gwiazdkowych prezentów.

Kiermash świąteczny pełen niespodzianek
Fot. materiały prasowe

Podczas zimowej edycji targów można nabyć dizajnerskie ubrania, dodatki i gadżety wprost od polskich projektantów. Organizatorzy zapewnili także strefę dla dzieci przygotowaną przez Kraków ŁAŁ oraz pyszne jedzenie i przetwory z Art & Food Bazar.

 

 

Jak zwykle na kiermaszu są polskie marki, przede wszystkim lokalni, małopolscy producenci. Kupić można wszystko, od ubrań, przez bieliznę, biżuterię, okulary, torby, plecaki, po skarpetki, czapki i inne dodatki. O komfortowe otoczenie zadbał BoConcept. Magię świąt można poczuć dzięki ręcznie wykonanym ozdobom wspólnie z Makerspace oraz zapachowi szarlotki, który wypełnia przestrzeń Forum za sprawą Imssensory. Przestrzeń dawnego hotelu wypełnia również zapach prawdziwych, świeżych choinek z Leszczyny – podkrakowskiej hodowli. Przed hotelem można nabyć drzewka cięte i w donicach, a po targach – choinki wykorzystane do dekoracji dostaną drugie życie dzięki Zarządowi Zieleni Miejskiej w Krakowie.

Targi odbywają się w „Forum wydarzeń”, czyli w dawnym hotelu Forum przy ul. Konopnickiej 28, od godz. 11.00 do 19.00. Wstęp wolny.

Więcej informacji można znaleźć na stronie Kiermashu oraz na Facebooku.

 

kiermash forum plakat

Adres:
ul. Konopnickiej 28, Kraków

Pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Zobacz także
POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA