Kultura rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Świąteczne Targi Rzeczy Wyjątkowych

Unikatowe i wykonane ręcznie przez lokalnych rzemieślników. Właśnie takie przedmioty można znaleźć na Świątecznych Targach Rzeczy Wyjątkowych, które rozpoczęły się w piątek, 30 listopada na Rynku Podgórskim i potrwają do niedzieli, 1 grudnia. Na odwiedzających czeka również mnóstwo atrakcji, m.in. 100-letnia karuzela wiktoriańska, wizyta św. Mikołaja i bożonarodzeniowe przysmaki. Targi są czynne w godz. 11.00-20.00.

Fot. materiały prasowe
materiały prasowe

W ramach targów swoje produkty – unikatowe, wykonane ręcznie – sprzedają głównie lokalni rzemieślnicy. To doskonała okazja, by zdobyć dla bliskich jedyne w swoim rodzaju świąteczne prezenty prosto od serca. Nie brakuje również dodatkowych atrakcji, dzięki którym będzie można dać się ponieść atmosferze nadchodzących świąt Bożego Narodzenia.

W programie znalazły się się m.in.: 100-letnia karuzela wiktoriańska, wizyta św. Mikołaja, występy sceniczne czy warsztaty i teatrzyk dla dzieci. Nie zawiodą się również miłośnicy świątecznych przysmaków – będzie na nich czekać pokaźna strefa gastronomiczna.

Szczegółowy program Świątecznych Targów Rzeczy Wyjątkowych 2019 jest dostępny na stronie internetowej targi.podgorze.pl

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

pokaż metkę
Autor: IGA CHYLICKA
Osoba publikująca: Margerita Krasnowolska
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2019-11-30
Data aktualizacji: 2019-11-30
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat