Nasze miasto rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Dzień otwarty w Motoroli Solutions

Już w najbliższą sobotę, 19 października swoje drzwi dla wszystkich zainteresowanych otworzy krakowski oddział Motoroli Solutions. Wszystko za sprawą Dnia otwartego, w ramach którego przewidziano zwiedzanie firmy oraz cały szereg warsztatów, testów i gier terenowych.

Fot. Motorola Solutions/ materiały prasowe
Motorola Solutions/ materiały prasowe

Krakowski oddział Motoroli Solutions jest drugim największym na świecie centrum badawczym amerykańskiego giganta telekomunikacyjnego. To tutaj powstają najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązania informatyczne dla sektora publicznego na całym świecie. Rozszerzona rzeczywistość, sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe, pozyskiwanie danych. Brzmi jak film science fiction? Tak by się wydawać mogło, ale to jednak codzienna rzeczywistość krakowskich programistów.

Motorola Solutions zaprasza wszystkich, którzy chcą poznać czym na co dzień zajmuje się ten jeden z największych pracodawców w Krakowie – firma zatrudnia bowiem ponad 1800 osób, w tym inżynierów, finansistów, specjalistów od logistyki, czy od zarządzania personelem. Podczas wydarzenia będzie można spotkać przedstawicieli wszystkich działów. Opowiedzą oni o swojej pracy, rozwiązaniach, które powstają w Krakowie oraz o możliwościach zatrudnienia.

Bogaty program dnia otwartego obejmuje m.in.: wykłady na temat rozwiązań chmurowych, warsztaty z tworzenia dokumentacji i szkoleń, grę wprowadzająca w tematykę Agile, zwiedzanie nowoczesnych laboratoriów technologicznych, czy szkolenie Randori. Osoby myślące o rozpoczęciu kariery w Motoroli Solutions będą miały także możliwość przystąpienia do 30 minutowych testów z codility weryfikujących znajomość m.in. C++, C#, Java, FrontEnd. Ponadto przewidziano praktyczne warsztaty z pisania CV pod kątem rekrutacji do firmy.

– Już po raz dziewiąty nasz krakowski oddział otwiera się na wszystkich gości z zewnątrz. Do tej pory nasze laboratoria i tajniki pracy miało okazję poznać ponad 5 tysięcy osób. Wielu odwiedzających na tyle zaintrygowaliśmy, że teraz są naszymi pracownikami, m.in. w Dziale Programistycznym, Finansowym, czy Supply Chain. Po raz kolejny mamy przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych do poznania naszego świata najbardziej innowacyjnych rozwiązań z zakresu komunikacji o znaczeniu krytycznym – mówi Jacek Drabik, country manager Motoroli Solutions.

Dzień otwarty w siedzibie Motoroli Solutions przy ul. Czerwone Maki 82 trwać będzie w godz. 10.00-16.00. Szczegółowy program wydarzenia dostępny na Facebooku.

ADRES: ul. Czerwone Maki 82, Kraków
pokaż metkę
Osoba publikująca: Monika Jagiełło
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat