Biznes rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Data Center GigaCon - bezpłatna konferencja dla branży IT

W czwartek, 24 października o godz. 9.00 w Holiday Inn przy ul. Wielopole 4 rozpocznie się kolejna edycja bezpłatnej konferencji Data Center. Wydarzenie jest poświęcone technologiom, środowiskom i narzędziom gwarantującym niezawodny i bezpieczny dostęp do baz danych. Zakres tematyczny konferencji obejmuje szereg rozwiązań stosowanych współcześnie w projektowaniu i budowie centrum danych.

Fot. materiały prasowe

Konferencja skierowana jest do managerów, specjalistów ds. serwerów, bezpieczeństwa danych oraz macierzy i sprzętu. Poruszona zostanie między innymi tematyka związana z zarządzaniem i bezpieczeństwem systemów baz danych i pamięci masowych, budowania nowoczesnego data center, serwerów i integracji baz danych, transferu danych, macierzy dyskowych czy mobilnych systemów pamięci masowych.

Wśród prelegentów wystąpią Jerzy Baranowski (EuroLinux), Radosław Kulik (FläktGroup Poland sp. z o.o.), Grzergorz Bardadyn (GAMATRONIC), Daniel Małysa (Gegenbauer Polska Sp. z o.o., Polska Rada Facility Management), Robert Paciorek i Władysław Iwaniec (Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie).

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

Więcej informacji na: gigacon.org

pokaż metkę
Osoba publikująca: Katarzyna Pustułka
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2019-10-03
Data aktualizacji: 2019-10-03
Powrót

Zobacz także

Znajdź