Biznes rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Miłośnicy programowania w Javie spotkają się w Krakowie

Prelegenci z różnych stron świata, profesjonaliści, reprezentanci wielu społeczności ze świata IT, pełni zapału studenci oraz deweloperzy na przeróżnych stopniach zaawansowania – wszyscy, który kochają programowanie w Javie spotkają się w Krakowie podczas czternastej edycji konferencji JDD, która odbędzie się między 14 a 15 października.

Fot. materiały prasowe

Ścieżki tematyczne konferencji JDD podzielone są ze względu na poziom zaawansowania i język prezentacji. Będą inspirujące wykłady oraz nowe twarze branży. Organizatorzy planują ścieżkę technologiczną oraz szereg zróżnicowanych tematów: front-end, Metodologie DevOps, JAVA 9/10/11, testing, dobre praktyki, soft skills, Machine Learning, AI, Mobile, Chatbots, Blockchain, Reactive, Functional Programming, Databases, Big Data, NoSQL, Industry 4.0 /ERP/ Erp in cloud.

W tym roku również, tradycyjnie, odbędzie się konkurs JUGmajster. To element, bez którego JDD nie może się obejść i podczas którego debiutujący specjaliści Java konkurują ze sobą na scenie. Tylko jeden z nich powali widownię na łopatki i zostanie okrzyknięty JUGmajstrem 2019. Podczas zeszłorocznej edycji rywalizacja okazała się niezwykle zacięta. Konkurs JUGmajster to ogromna dawka praktycznej wiedzy i najnowsze rozwiązania prosto od debiutantów, walczących ze sobą o miano wschodzącej gwiazdy polskiej sceny IT.

Więcej informacji o konferencji na stronie: jdd.org.pl oraz na Facebooku i Twitterze. Konferencja odbędzie się w Hotelu Metropolo, przy ul. Orzechowej 11.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Monika Jagiełło
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2019-08-29
Data aktualizacji: 2019-08-29
Powrót

Zobacz także

Znajdź