Kultura rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Kończy się Kazimierz Summer Festival

To będzie jeden z najbardziej emocjonujących i energetycznych koncertów tego lata w Krakowie! Na scenie Kazimierz Summer Festival zagra na żywo Kamil Bednarek wraz ze swoim zespołem. Podczas występu, który odbędzie się dzisiaj o godzinie 15.00, publiczność usłyszy nie tylko kompozycje z najnowszej płyty artysty, ale także doskonale znane hity ze wszystkich wcześniejszych albumów.  

Fot. Galeria Kazimierz / materiały prasowe

Kamil Bednarek znany jest szerokiej publiczności z programu telewizyjnego „Mam talent” oraz zespołu Star Guard Muffin, którego debiutancki album „Szanuj” uzyskał status podwójnej platyny. W 2012 roku po zmianach w składzie narodził się nowy zespół Bednarek, który nagrał wysoko ocenianą płytę „Jestem…”. Utrzymywała się ona w zestawieniu najlepiej sprzedających się albumów ponad 12 miesięcy. W końcowym efekcie wydawnictwo uzyskało status diamentowej płyty. Kolejne płyty „Oddycham” oraz „Talizman” pokryły się odpowiednio platyną i złotem.

Artysta podczas Kazimierz Summer Festival będzie promować swój ostatni album, jednak na jego koncertach zawsze można usłyszeć najpopularniejsze hity, takie jak.: „Cisza”, „Chodź ucieknijmy...”, „Chwile jak te”, „Talizman” czy „Dni, których nie znamy” z repertuaru Marka Grechuty. Podczas koncertu z pewnością nie zabraknie też jednej z najbardziej energetycznych kompozycji artysty z chwytliwym refrenem „Raz, dwa w górę ręce, zróbcie hałasu więcej”, który nikomu nie pozwoli stać w miejscu”.

Wstęp na koncert Kamila Bednarka w ramach festiwalu jest bezpłatny.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Margerita Krasnowolska
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2019-08-25
Data aktualizacji: 2019-08-25
Powrót

Zobacz także

Znajdź