Komunikacja rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Bieg Swoszowicki – zmiany w kursowaniu autobusów

W najbliższą niedzielę, 26 maja, w godz. od ok. 13.00 do 17.45 na terenie dzielnicy Swoszowice i gminy Mogilany odbędzie się kolejna edycja Biegu Swoszowickiego. W związku z tą imprezą sportową wprowadzone zostaną zmiany w trasach linii autobusowych nr 175 i 255.

Fot. Bogusław Świerzowski

Zmiany w kursowaniu linii autobusowych:

  • nr 175 – w godz. ok. 13.00-17.45 będzie kursować po trasie czasowo zmienionej z pominięciem ulic Poronińskiej i Smoleńskiego.
    Bez obsługi pozostaną przystanki: „Poronińska”, „Opatkowice Zadworze” i „Smoleńskiego”.
  • nr 255 – kurs z Borku Fałęckiego o godz. 16.50 będzie realizowany po trasie czasowo zmienionej: od Borku Fałęckiego do przystanku „Judyma” po stałej trasie, następnie po trasie linii nr 265 do przystanku „Lusina Dolna”, następnie ul. Zdrojową do przystanku „Lusina Spacerowa” i dalej po stałej trasie do przystanku Gaj Zadziele.
    Bez obsługi pozostaną przystanki: „Opatkowice Wiadukt”, „Opatkowice”, „Ważewskiego”, „Libertów Dolny”, „Lusina Granica”, „Lusina”, „Lusina Dwór”. Przystanek „Kąpielowa” będzie funkcjonował jak dla linii nr 265 (na ul. Kąpielowej). Na trasie objazdowej autobus będzie zatrzymywać się na istniejących przystankach. Granicą taryfową będzie przystanek „Chałubińskiego”.
    Kurs z Gaju Zadziele zo godz. 17.13 zostanie wykonany po stałej trasie.
Adres: ul. Poronińska, Kraków
pokaż metkę
Autor: TOMASZ RÓG
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2019-05-22
Data aktualizacji: 2019-05-22
Powrót

Zobacz także

Znajdź