Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Złóż wniosek o grant i działaj lokalnie

Program małych grantów „Działamy lokalnie” został stworzony przez Miasto Kraków i ArcelorMittal Poland dla organizacji pozarządowych, spółdzielni socjalnych oraz nieformalnych grup obywateli, działających na rzecz mieszkańców Krakowa.

Fot. materiały prasowe

Na tegoroczną edycję ArcelorMittal Poland przeznaczył 100 000 zł, a wysokość grantu może wynieść od 5 do 10 tysięcy zł. Wymogiem dodatkowym dla grup nieformalnych jest przedstawienie list poparcia i zaproszenie do współpracy organizacji, która w jej imieniu podpisze umowę.

Składane projekty powinny mieścić się w jednym z obszarów: ekologia, zdrowie, bezpieczeństwo, edukacja. Granty muszą zostać wykorzystane na konkretny projekt, konkretne działanie ukierunkowane dla społeczności lokalnej, poszerzenie działalności czy nową ofertę dla beneficjentów. Nie mogą natomiast być wykorzystane na pokrycie codziennej działalności organizacji (np. opłacenie czynszu czy mediów).

Termin składania wniosków upływa 31 maja. Komisja złożona z przedstawicieli ArcelorMittal Poland oraz pracowników Urzędu Miasta Krakowa rozpatrzy wnioski i wybierze najlepsze projekty do 19 czerwca.

Więcej informacji na stronie internetowej ArcelorMittal Poland.

minigrant plakat

pokaż metkę
Autor: KAMIL POPIELA
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2019-05-09
Data aktualizacji: 2019-05-27
Powrót

Zobacz także

Znajdź