Komunikacja rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Mieszkańcy mogą już korzystać z aplikacji „Karta Krakowska”

Aplikacja mobilna „Karta Krakowska” jest już dostępna dla mieszkańców. Od 24 grudnia mogą ją pobierać użytkownicy smartfonów z systemem Android. Wkrótce będą ją mogli ściągać także posiadacze telefonów z systemem iOs. Co to oznacza dla pasażerów komunikacji miejskiej? Aplikacja jeszcze bardziej ułatwi złożenie wniosków i zakup biletu okresowego, który przysługuje mieszkańcom. Wygodniejsze będzie także okazywanie biletu podczas kontroli.

Aplikacja jest bezpłatna i aby ją pobrać, wystarczy w wyszukiwarce w internetowym sklepie Google Play wpisać jej nazwę: „Karta Krakowska”. Można również kliknąć w ten link.

Po zainstalowaniu aplikacji, należy się zalogować, podając ten sam adres e-mail i to samo hasło, które zostało podane podczas składania wniosku i zakładania konta mobilnej Karty Krakowskiej. 

Przypomnijmy, że mieszkańcy z Kartą Krakowską kupują bilety okresowe tańsze o 20 proc. Karta upoważnia również do rabatów w miejskich instytucjach kultury i u partnerów prywatnych, którzy przystąpili do programu. Pełna lista partnerów jest dostępna na stronie internetowej www.kk.krakow.pl.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2018-12-24
Data aktualizacji: 2018-12-24
Powrót

Zobacz także

Znajdź