Biznes rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Targi pracy i przedsiębiorczości w TAURON Arenie Kraków

„Świadomie do celu” – to temat przewodni dzisiejszych targów pracy i przedsiębiorczości w TAURON Arenie Kraków. Organizator, którym jest Grodzki Urząd Pracy w Krakowie, zaprasza w godz. od 10 do 14. Wstęp wolny.

Fot. materiały prasowe

Uczestnictwo w targach jest okazją dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy do zapoznania się z aktualną sytuacją panującą na lokalnym rynku pracy, szeroką bazą ofert pracy zaprezentowanych przez wystawców, planami rekrutacyjnymi firm, które poszukują pracowników, a także do bezpośredniego spotkania z potencjalnymi pracodawcami.

Organizatorzy przewidują, że w wydarzeniu weźmie udział około 80 wystawców, reprezentujących głównie lokalny rynek pracy. Obecne firmy, poszukujące pracowników oraz instytucje zewnętrzne, które przedstawią uczestnikom targów ofertę pomocy, przede wszystkim w zakresie szkoleń oraz poradnictwa zawodowego.

GUP uruchomił także stanowisko doradców zawodowych, z których pomocy będą mogły skorzystać zainteresowane osoby bezrobotne i poszukujące pracy. Doradcy chętnie pomogą uczestnikom targów w wyborze odpowiedniej pracy, zgodnej z ich umiejętnościami i zainteresowaniami, udzielą informacji jak dobrze zaprezentować się na rozmowie kwalifikacyjnej z potencjalnym pracodawcą, a także pomogą w napisaniu życiorysu i listu motywacyjnego.

Podczas targów można także odwiedzić specjalną strefę przedsiębiorczości, do której GUP zaprosił przedstawicieli Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Państwowej Inspekcji Pracy, Urzędu Skarbowego, a także innych instytucji wspierających rozwój biznesu, udzielających porad zainteresowanym pracodawcom i przedsiębiorcom. Do strefy organizatorzy zapraszają także wszystkich planujących otworzyć własną działalność gospodarczą oraz osoby posiadające własne firmy, które potrzebują wsparcia finansowego lub merytorycznego.

Dodatkowe informacje są dostępne na stronie Grodzkiego Urzędu Pracy w Krakowie.

targi pracy

 

pokaż metkę
Autor: TOMASZ RÓG
Osoba publikująca: KATARZYNA PUSTUŁKA
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Data publikacji: 2017-10-03
Data aktualizacji: 2017-10-19
Powrót

Zobacz także

Znajdź