Komunikacja rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Zabierz głos w sprawie zmian w Strefie Płatnego Parkowania

Już dziś odbędzie spotkanie konsultacyjne dla lokalnych organizacji i stowarzyszeń społecznych zainteresowanych dyskusją na temat inwentaryzacji miejsc parkingowych w Strefie Płatnego Parkowania.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 14.00 w siedzibie Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu przy ul. Centralnej 53 (sala konferencyjna, parter).

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu prosi wszystkich przedstawicieli o wcześniejsze zgłoszenie swojego udziału, poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza (link). Z uwagi na duże zainteresowanie tematem, prosimy o zgłaszanie maksymalnie dwóch przedstawicieli jednej organizacji – zaznacza ZIKiT.

W konsultacjach udział wezmą przedstawiciele ZIKiT i firmy, która przygotowywała inwentaryzację miejsc parkingowych i która również przygotuje projekt zmian organizacji ruchu w Strefie Płatnego Parkowania.

Więcej o planowanych korektach i inwentaryzacji miejsc w Strefie Płatnego Parkowania można przeczytać w specjalnym serwisie internetowym, poświęconym temu zagadnieniu mobilnykrakow.pl.

pokaż metkę
Autor: KAMIL POPIELA
Osoba publikująca: NATALIA WÓJS
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Data publikacji: 2017-04-18
Data aktualizacji: 2017-04-18
Powrót

Zobacz także

Znajdź