Biznes rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Międzynarodowa impreza dla start-upów w Krakowie

Trzy dni, specjaliści z różnych dziedzin m.in. programowania, marketingu i grafiki oraz jedno wyzwanie – w 54 godziny przygotować fundamenty start-upu – tak wygląda Startup Weekend, czyli jedno z najbardziej znanych na świecie wydarzeń tego typu, które od 21 do 23 kwietnia odbywa w Krakowskim Parku Technologicznym.

Fot. pixabay.com

Startup Weekend to cykliczna, międzynarodowa impreza przeznaczona dla otwartych, kreatywnych oraz przedsiębiorczych ludzi. Ten 3-dniowy event, trwający bez przerwy, polega na skompletowaniu zespołu, który w ciągu 54 godzin przygotuje fundamenty start-upu, prototyp usługi, narzędzia, czy serwisu. Ideą jest wspólna praca zespołów składających się ze specjalistów różnych dziedzin: programowania, marketingu oraz grafiki. W tym roku Startup Weekend poświęcony będzie tematowi Martech & Ecommerce.

Na Startup Weekend można przyjść zarówno z gotowym pomysłem i zebranym zespołem, jak i dołączyć do zespołu, który potrzebuje konkretnych umiejętności. W pracy pomagają mentorzy, a projekty ocenia jury. Podczas krakowskiego wydarzenia będzie można spotkać się z Grzegorzem Berezowskim, prezesem Catvertiser, Jakubem Koziołem, wiceprezesem PROIDEA Błażejem Ablem - prezesem i założycielem Landingi oraz Bartoszem Majewskim – szefem sprzedaży w Right Hello.

Głównym partnerem wydarzenia jest Reality Games. Jej prezes - Zbigniew Woźnowski – wygrał Startup Weekend w 2015 roku. To znakomity przykład tego po co warto brać udział w takich wydarzeniach. Zbigniew Woźnowski obecnie kieruje firmą, która realizuje zwycięski projekt i zarabia na tym duże pieniądze.

Więcej informacji na Facebooku.
 

pokaż metkę
Autor: KATARZYNA KRASOŃ
Osoba publikująca: NATALIA WÓJS
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Data publikacji: 2017-04-22
Data aktualizacji: 2017-04-22
Powrót

Zobacz także

Znajdź