Kultura rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Disney on Ice - bajkowe show w TAURON Arenie!

Czternaście ponadczasowych bajek, trzydzieści piosenek oraz ponad pięćdziesięcioro niezapomnianych bohaterów, w tym Anna, Elsa i Olaf z disneyowskiej Krainy Lodu! To wszystko czeka w jednym spektakularnym show, które można zobaczyć w TAURON Arenie Kraków!

Fot. mat.prasowe/TAURON Arena Kraków
mat.prasowe/TAURON Arena Kraków

Wyjątkowe przedstawienie poprowadzi Myszka Miki, która jako Mistrz Ceremonii otworzy paradę ponad 50 ulubionych postaci. Myszka Mini, Kaczor Donald, Goofy oraz wszystkie księżniczki Disneya, w tym Kopciuszek, Roszpunka, Arielka, Śnieżka oraz Tiana pojawią się na jednej tafli lodu. Dzieci odwiedzą zimową krainę Arendell z siostrami Anną i Elsą z nagrodzonego Oscarem® i wyróżnionego nagrodą BAFTA animowanego filmu wszechczasów Kraina Lodu. Publiczność z pewnością ucieszy również obecność Olafa i Kristofa, którzy pospieszyli na pomoc Elsie.

Fascynujące przygody bohaterów produkcji ze studia Disney / Pixar, Gdzie jest Nemo? i Toy Story czy animacji Disneya Król Lew, Piękna i Bestia, Alladyn to gwarancja, że dzieci będą oglądały to widowisko z zapartym tchem.

Dziedzictwo Disneya przedstawione w 14 klasycznych i współczesnych opowieściach, międzynarodowa grupa nagradzanych łyżwiarzy, energiczna choreografia oraz piękna scenografia z pewnością oczarują młodych widzów. Dzięki 30 znanym i lubianym piosenkom, takim jak Mam tę moc!, Ty druha we mnie masz i Hakuna Matata, Disney On Ice: 100 lat magii Disneya pozwoli przeżyć całej rodzinie niesamowitą przygodę, na lata pozostawiając cudowne wspomnienia.

Harmonogram przedstawień w TAURON Arenie Kraków

  • 17 listopada (czwartek) – 18:30 PREMIERA
  • 18 listopada (piątek) –18:30
  • 19 listopada (sobota) – 10:30; 14:30; 18:30
  • 20 listopada (niedziela) – 10:30; 14:30; 18:30

Bramy TAURON Areny Kraków będą otwierane godzinę przed każdym spektaklem.

Warto wiedzieć

Organizatorem wydarzenia jest Alter Art Show.

Dodatkowe informacje o imprezie i biletach są dostępne na stronie na www.alterartshow.pl.

Regulamin imprezy jest dostępny TUTAJ

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania są dostępne TUTAJ

Parking i szatnie

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary). W poszczególnych dniach parking będzie otwierany dwie godziny przed rozpoczęciem pierwszego spektaklu. Regulamin parkingów jest dostępny TUTAJ.

W TAURON Arenie Kraków w poszczególnych dniach czynne będą szatnie (płatne 3 zł; przechowanie bagażu 10 zł).

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Wszystkim uczestnikom wydarzeń przypominamy, że TAURON Arena Kraków jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko hali znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: rozklady.mpk.krakow.pl. Informacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie www.zikit.krakow.pl i www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe: „TAURON Arena Kraków / al. Pokoju NŻ”; „TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II); „TAURON Arena Kraków NŻ”.

pokaż metkę
Osoba publikująca: MARGERITA KRASNOWOLSKA
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat