Biznes rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Jak wykorzystać system zarządzania samorządami do poprawy jakości życia?

23 – 24 listopada 2015 r. w Centrum Konferencyjnym Kopernika w Warszawie odbędzie się konferencja pt. „Jak skutecznie wykorzystać system zarządzania JST do poprawy jakości życia mieszkańców?”. Będzie to podsumowanie innowacyjnego projektu partnerskiego pn. „Monitorowanie jakości usług publicznych jako element zintegrowanego systemu zarządzania jednostkami samorządu terytorialnego” (MJUP).

Konferencja skierowana jest przede wszystkim do przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, jak również przedstawicieli administracji rządowej, parlamentu, ekspertów z sektora biznesu i nauki oraz przedstawicieli mediów, którym leży na sercu poprawa zarządzania w samorządzie terytorialnym. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Celem konferencji jest zapoznanie i zachęcenie jednostek samorządu terytorialnego do skorzystania z produktu końcowego projektu MJUP, na który składa się zbiór metod i narzędzi umożliwiających integrację systemu zarządzania JST oraz ukierunkowanie jej działań i zasobów na poprawę jakości życia mieszkańców. Obecnie produkt końcowy projektu MJUP jest upowszechniany w 11 gminach różnej wielkości: Warszawie, Gdańsku, Lublinie, Dąbrowie Górniczej, Tarnowie, Krośnie oraz w miastach i gminach należących do Krakowskiego Obszaru Funkcjonalnego (KrOF): Czernichowie, Michałowicach, Niepołomicach, Skawinie i Zielonkach.

Rejestracji udziału w konferencji można dokonać w następujący sposób:

  • Wypełniając formularz rejestracji on-line
  • Przesyłając wypełnione zgłoszenie (plik pdf do pobrania)

na adres elektroniczny: mjup-umkrakow@mjup-projekt.pl lub na numer faksu (22) 825 91 52

UWAGA:

  • Liczba miejsc na konferencji jest ograniczona.
  • O udziale w konferencji decyduje kolejność zgłoszeń.
  • Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia ograniczeń w liczbie uczestników z poszczególnych gmin, w przypadku dużej liczby zgłoszeń na konferencję.
  • Każda osoba powinna być zgłoszona na oddzielnym formularzu.

Regulamin uczestnictwa w konferencji (pdf)

Więcej informacji o konferencji można znaleźć na stronie mjup-projekt.pl.

Projekt pn. „Monitorowanie jakości usług publicznych jako element zintegrowanego systemu zarządzania jednostkami samorządu terytorialnego” (MJUP) realizowany był przez Gminę Miejską Kraków (Lidera) oraz Gminę Miejską Poznań (Partnera) w latach 2011-2015.

Projekt „Monitorowanie jakości usług publicznych jako element zintegrowanego systemu zarządzania jednostkami samorządu terytorialnego” finansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet V Dobre rządzenie, Działanie 5.6 Projekty innowacyjne.

lpgptypy

pokaż metkę
Autor: DOMINIKA BIESIADA
Osoba publikująca: KATARZYNA CZUBERNAT
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Data publikacji: 2015-11-06
Data aktualizacji: 2015-11-09
Powrót

Zobacz także

Znajdź